Fyziologie: Učebnice pro studenty zdravotnických oborů - 2., doplněné vydání

Fyziologie: Učebnice pro studenty zdravotnických oborů - 2., doplněné vydání - Jindřich Mourek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jindřich Mourek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fyziologie: Učebnice pro studenty zdravotnických oborů - 2., doplněné vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fyziologie: Učebnice pro studenty zdravotnických oborů - 2., doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřich Mourek. Číst Fyziologie: Učebnice pro studenty zdravotnických oborů - 2., doplněné vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhé vydání úspěšné učebnice Fyziologie přináší textové rozšíření. Byly přidány tabulky, přehledné obrázky a konečně i text s novými údaji. Rozsah jednotlivých kapitol respektuje spektrum studujících - při menším stránkovém rozsahu je prezentováno vše podstatné. Přitom je dodržována návaznost jednotlivých kapitol (např. trávení - gastrointestinální trakt - výživa - metabolismus - apod.). Učebnice splňuje základní požadavek - látka má být předložena jasně, tj. naprosto srozumitelně.Učebnice má již mezi studenty nelékařských zdravotnických oborů své místo, a to vzhledem k tomu, že autor toto téma přednáší.


...ogie Druhé vydání úspěšné učebnice Fyziologie přináší textové rozšíření ... Fyziologie | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . Byly přidány tabulky, přehledné obrázky a konečně i text s novými údaji. ... Učebnice pro studenty zdravotnických oborů - 2., doplněné vydání ... Učebnice pro studenty zdravotnických oborů - 2., doplněné vydání ... Druhé, zcela přepracované a doplněné vydání mimořádně úspěšné učebnice pro studenty zdravotnických oborů na lékařských a zdravotně sociálních fakultách i vyšších odborných školách. Text je doplněn mnoha grafy a praktickými příklady z praxe. Dvojbarevná, didaktic ... Fyziologie - Učebnice pro studenty zdravotnických oborů ... ... . Text je doplněn mnoha grafy a praktickými příklady z praxe. Dvojbarevná, didakticky velmi ceněná publikace obsahuje množství ... Fyziologie. Učebnice pro studenty . zdravotnických oborů. 2., doplněné vydání. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této...SOUVISEJÍCÍ KNIHY