Nakoukni do knížky - Kam ses schovalo, štěňátko?

Nakoukni do knížky - Kam ses schovalo, štěňátko? - Sam Taplin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sam Taplin
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nakoukni do knížky - Kam ses schovalo, štěňátko?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nakoukni do knížky - Kam ses schovalo, štěňátko? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sam Taplin. Číst Nakoukni do knížky - Kam ses schovalo, štěňátko? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha pro nejmenší děti, která jim jistě udělá radost. Užijte si společné chvíle při listování knihou a hledejte roztomilé štěňátko. Cáká se v bublinách? Odkud vykukuje jeho plandavé ouško? Kam se schovalo tentokrát? Děti jistě potěší, že mohou nakukovat skrz výřezy do dalších stránek. Šikovně umístěné výřezy navíc dávají obrázkům nový rozměr možná není vše na obrázku takové, jak se to na první pohled zdá. Kniha je vytvořena z pevného materiálu, který vydrží i neopatrné zacházení malých nezbedníků. Tak hurá do objevování!


...ro nejmenší děti, která jim jistě udělá radost ... Kam ses schovalo, štěňátko? - Sam Taplin | Knihy Dobrovský ... . Užijte si společné chvíle při listování knihou a hledejte roztomilé štěňátko. Cáká se v bublinách? Odkud vykukuje jeho plandavé ouško? Kam se schovalo tentokrát? Děti jistě potěší, že mohou nakukovat skrz výřezy do dalších stránek. Šikovně umístěné výřezy navíc dávají obrázkům nový rozměr ... Nakoukni do knížky - Kam ses schovalo, štěňátko? Autor: Taplin, Sam Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025627600 ISBN: 978-80-256-2760- Originál ... Kniha Kam ses schovalo, štěňátko? - Nakoukni do knížky ... ... . EAN: 9788025627600 ISBN: 978-80-256-2760- Originál: Are you there little puppy? Překlad: Vyskočil, Josef Ilustrace: Kimpimäki, Essi Popis: 1× kniha, lepená, 12 stran, česky Rozměry: 14,5 × 16 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Kam se schoval tentokrát? Děti jist...SOUVISEJÍCÍ KNIHY