Racionalismus v politice

Racionalismus v politice - Michael Oakeshott | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Oakeshott
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Racionalismus v politice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Racionalismus v politice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Oakeshott. Číst Racionalismus v politice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oakeshottovo dílo je pojímáno jako zásadní příspěvek do konzervativní tradice. Vybrané eseje ho ukazují jako myslitele, který promýšlí otázky, jako jsou podstata politična, lidské přirozenosti, racionality, vztahu mezi politikou a hodnotami, času a historie, aj. Nabízený svazek, z velké části výběr z jeho poválečných článků, které vyšly v roce 1962 pod titulemRationalism in Politics and Other Essays, podává obraz jeho politického myšlení.


...lismus v politice Autor Michael Oakeshott ... Racionalismus v politice (2020) ... . Oakeshottovo dílo je pojímáno jako zásadní příspěvek do konzervativní tradice. Vybrané eseje ho ukazují jako myslitele, který promýšlí otázky, jako jsou podstata politična, lidské přirozenosti, racionality, vztahu mezi politikou a ... Racionalismus v politice Autor Michael Oakeshott. Oakeshottovo dílo je pojímáno jako zásadní příspěvek do konzervativní tradice. Vybrané eseje ho ukazují jako myslite ... Racionalismus v politice - Michael Oakeshott | KOSMAS.cz ... ... . Vybrané eseje ho ukazují jako myslitele, který promýšlí otázky, jako jsou podstata politična, lidské přirozenosti, racionality, vztahu mezi politikou a ... Racionalismus v politice. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY