Mladá slavistika IV: Výzkum slovanského areálu: generační proměny

Mladá slavistika IV: Výzkum slovanského areálu: generační proměny - Zbyněk Michálek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zbyněk Michálek,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mladá slavistika IV: Výzkum slovanského areálu: generační proměny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mladá slavistika IV: Výzkum slovanského areálu: generační proměny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zbyněk Michálek,. Číst Mladá slavistika IV: Výzkum slovanského areálu: generační proměny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sborník „Mladá slavistika IV“ je již sedmou publikací v řadě každoročních publikačních počinů doktorandů brněnského ústavu slavistiky. Knihu uvozuje studie prof. Ivo Pospíšila „Generace v literární vědě, jejich sláva a traumata“. Dále je zařazeno šest studií, jejichž autory a autorkami jsou doktorandi a doktorandky různých slavistických oborů. Ti se ve svých textech věnují konkrétním vybraným tématům slovanských literatur, jazyků a kultur. Jejich výzkum vychází z připravovaných disertací a publikace je tak prezentací aktuálních badatelských témat řešených brněnskými mladými slavisty a zároveň také naznačují trendy, které toto nastupující pokolení badatelů přináší do současného slavistického výzkumu.


...lavistika IV: Výzkum slovanského areálu: generační proměny Zbyněk Michálek, Josef Šaur Výzkum slovanského areálu: generační proměny ... Literární vědy - knihkupectví Beletrie.eu ... ... Sborník "Mladá slavistika IV" je již sedmou publikací v řadě každoročních publikačních počinů doktorandů brněnského ústavu slavistiky. ... které toto nastupující pokolení badatelů přináší do současného slavistického výzkumu. (výzkum slovanského areálu ... Sborník „Mladá slavistika IV" je již sedmou publikací v řadě každoročních publikačních počinů do ... Josef Šaur | Martinus ... . (výzkum slovanského areálu ... Sborník „Mladá slavistika IV" je již sedmou publikací v řadě každoročních publikačních počinů doktorandů brněnského ústavu slavistiky. Knihu uvozuje studie prof. Ivo Pospíšila „Generace v literární vědě, jejich sláva a traumata". D...SOUVISEJÍCÍ KNIHY