Kdoule

Kdoule - Ivana Chřibková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Chřibková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdoule.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdoule ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Chřibková. Číst Kdoule Online je nyní tak snadné!

POPIS


Automobilová nehoda, při níž hlavní hrdinka Anna narazí do betonového odpadkového koše v majetku hlavního města Prahy, způsobí dvě věci. Uvědomí si, že žije tak pohodlně, až přestala vnímat detaily kolem sebe. A zjistí, že naprosto o nic v životě neusiluje. Před sebou vidí jenom dvě možnosti, buď to změní, nebo ne. A ona se znovu rozhodne skočit. Závěrečná část zábavné trilogie o jedné obyčejné holce, která nechtěla žít obyčejný život.


...ň obecná (Cydonia oblonga) nebo též kdouloň podlouhlá je jediný zástupce rodu kdouloň (Cydonia) ... Kdoule - pěstování kdoulí ... . Kdoule je pro plody pěstována méně než kterýkoli z ostatních ovocných stromů nebo keřů. Někdy je kdouloň používána jako podnož pro jiný druh ovoce, pro hrušně.. Kdoulovec je odlišná rostlina, často používaná jako okrasná dřevina pro bohaté kvetení na ... Kdoule jsou v syrovém stavu nepoživatelné. Jejich dužina je tuhá, kyselá, trpce svíravá. Tepelnou úpravou se tyto vlastnosti ztrácejí, ov ... Jak zpracovat kdouli | recepty | jaktak.cz ... . Jejich dužina je tuhá, kyselá, trpce svíravá. Tepelnou úpravou se tyto vlastnosti ztrácejí, ovšem produkty z kdoulí je třeba vždy přislazovat. Dozrávají v září a v říjnu a jejich zralost poznáme jako u jiných malvicí - jejich stopku lze lehce odtrhnout nebo opadávají. Kdoule oloupejte, zbavte jadřince a nakrájejte na kostky. Povařte cukr asi v 300 ml vody, zvlášť povařte kdoule s vym...SOUVISEJÍCÍ KNIHY