Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky

Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky - Marie Jílková (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Jílková (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Jílková (ed.),. Číst Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podvod je delikt, jehož definice existovala ve všech moderních právních systémech a zůstává určený až do dnešní doby. Kromě toho jde o jednání, které je vnímáno a také diskutováno v širokém obecně společenském, ne jenom striktně právním vymezení. Každá doba však podvodné jednání zpracovává svým způsobem, brání se mu prostředky sobě vlastními, vymezuje se proti němu podle aktuálních zvyklostí, případně jeho určitou variantu toleruje, resp. dokonce v jistém smyslu akceptuje, v krajní poloze výjimečně i oceňuje. Nad tím vším se zamýšleli autoři kolektivní monografie zachycující problematiku v časovém rozpětí od 16. až po 20. století především na území českých zemí, ovšem v širokých souvislostech nejenom geografických.


... nás podvádělo za monarchie i za republiky X ... Marie Macková | Databáze knih ... . bienále - mezioborová konference Kutná Hora: 26. - 27. dubna 2018 26. dubna 2018 10.00 - 10.30: prezentace 10.30 - 11.00: zahájení konference jednání v plénu jednání vede: 11.00 - 11.20: PhDr. Jana Vojtíšková, Ph.D. (Katedra PVH a archivnictví FF UHK): Praktiky Mezi takové patří i sborník JAK SE U NÁS PODVÁDĚLO: ZA MONRACHIE I ZA REPUBLIKY. Jak často bývá v takových případech obv ... PDF Pardubicke bienale ve znameni podvodii. za monarchie a ... ... . Jak často bývá v takových případech obvyklé, vznikl díky odborné konferenci a shromáždil tam přednesené příspěvky. Jak lze tudíž předpokládat, máme co do činění s krátkými příspěvky, které zkoumají dílčí, drobné události ... Kniha Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky. Přidat komentář. Autoři knihy. Marie Macková česká, 1958. Eliška Valová česká. Marie Jílkov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY