Pokušení osudu

Pokušení osudu - Alissa Johnson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alissa Johnson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pokušení osudu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pokušení osudu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alissa Johnson. Číst Pokušení osudu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historická romance, plná dobrodružství, úkladů, lásky a pravého britského humoru. Jejích hádky pobuřují anglickou smetánku celá léta. Whittaker Cole, hrabě z Turstonu, a slečna Mirabelle Browningová se nesnášejí od dětství. Prostořeká mladá dáma si od nejžádanějšího mládence v Londýně nedá nic líbit. Když mu jednou dokonce přerazí nos, hrabě zjistí, že ji musí buď uškrtit, nebo… políbit. Zalíbí se jim polibky víc než slovní přestřelky, ostré jako rapír? Překonají rozpory a dokážou dát šanci osudu – a lásce?


...nihy: Pokušení osudu. Lsti, úklady a dobrodružství splétají osud dvou mimořádných hrdinů v knize Pokušení osudu, plné pravého britského humoru, nevšedních situací a strhujícího vtipného líčení tehdejší společnosti ... Pokušení osudu | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . Pokušení osudu. Alissa Johnson. Lsti, úklady a dobrodružství splétají osud dvou mimořádných hrdinů v knize Pokušení osudu, plné pravého britského humoru, nevšedních situací a strhujícího vtipného líčení tehdejší společnosti. Její příběh, už tam, byl naznačený a já po přečtení anotace na Pokušení osudu a i hodně hezkou obálku jsem měla vyloženě svrbění prstů, abych si knížku koupila. A po prvních asi 30 stránkách, kdy jsem stále trnul ... E-kniha: Pokušení osudu (Alissa Johnson) | Martinus ... . Její příběh, už tam, byl naznačený a já po přečtení anotace na Pokušení osudu a i hodně hezkou obálku jsem měla vyloženě svrbění prstů, abych si knížku koupila. A po prvních asi 30 stránkách, kdy jsem stále trnula, zda jsem neudělala chybu a nekoupila si zbytečně knížku, co mě ani nebaví, se to naštěstí ... Trailer k filmu: Žen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY