Festivity jako ukazatel identity a společenského směřování: Diverzita etnických menšin

Festivity jako ukazatel identity a společenského směřování: Diverzita etnických menšin - Dana Bittnerová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Bittnerová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Festivity jako ukazatel identity a společenského směřování: Diverzita etnických menšin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Festivity jako ukazatel identity a společenského směřování: Diverzita etnických menšin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Bittnerová,. Číst Festivity jako ukazatel identity a společenského směřování: Diverzita etnických menšin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace mapuje otázku významu svátečnosti v životě migrantů v České republice. Řeší problém její úlohy jako faktoru reprodukování výchozí etnické a občanské identity migrantů a současně jako faktoru adaptace na české kulturní prostředí a integrace do české společnosti. Na základě terénního výzkumu mapuje postoje: anglicky mluvících expatriantů, Bělorusů, Bulharů, Rusů, Arménů, občanů Izraele, Syřanů, Číňanů, Vietnamců a Romů. V úvodní kapitole jsou zohledněny i výzkumy svátečnosti dalších skupin migrantů, realizovaných v letech 2011 až 2017.


...y jako ukazatel identity a společenského směřování Autor: Bittnerová, Dana a Moravcová, Mirjam Nakladatel: Fakulta humanitních studií EAN: 9788075710093 ISBN: 978-80-7571-009-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 634 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: Kniha: Festivity jako ukazatel identity a společenského směřování -- Diverzita etnických menšin - Dana Bittnerová; Mirjam Moravcová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Katalog publikací - Fakulta humanitních studií Univerzity ... ... . Festivity jako ukazatel identity a společenského směřování-- autor: Bittnerová Dana, Moravcová Mirjam Diverzita etnických menšin-- autor: Bittnerová Dana, Moravcová Mirjam Diverzita a diferenciace v základním vzdělávání-- autor: Kasíková Hana, Straková Jana Knihy Festivity jako ukazatel ... Festivity jako ukazatel identity a společenského směřování ... . Festivity jako ukazatel identity a společenského směřování-- autor: Bittnerová Dana, Moravcová Mirjam Diverzita etnických menšin-- autor: Bittnerová Dana, Moravcová Mirjam Diverzita a diferenciace v základním vzdělávání-- autor: Kasíková Hana, Straková Jana Knihy Festivity jako ukazatel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY