Spojenci českých zemí: cyklus České země

Spojenci českých zemí: cyklus České země - Jan Kotouč | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Kotouč
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spojenci českých zemí: cyklus České země.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spojenci českých zemí: cyklus České země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kotouč. Číst Spojenci českých zemí: cyklus České země Online je nyní tak snadné!

POPIS


České střemhlavé bombardéry na odvrácené straně světa V polovině 19. století svět postihla katastrofa. Celé části zemského povrchy byly vymazány, hladiny oceánů se zvedly. Zanikly celé státy, jiné vznikly. Jedním z nich bylo Česko-slovenské království. V polovině 20. století je z království námořní velmoc s koloniemi a državami po celém světě. Poslední dva roky vede Česko-slovenské království válku s carským Ruskem. Nyní se oči obou velmocí upínají k americkému kontinentu. Boje mezi Brazílií a Jihoamerickou lidovou federací přilákaly zájem obou mocností, zatímco Panamské království i Kalifornská republika se snaží udržet neutralitu. Do Amerik míří české i ruské loďstvo. Válka už zasahuje do celého světa a České země budou potřebovat spojence.


...pojenci českých zemí: cyklus České země ... Jan Kotouč - Spojenci českých zemí ... . Jan Kotouč Nakladatel: Brokilon 2020 ... Spojenci českých zemí Autor: Kotouč, Jan Nakladatel: Brokilon EAN: 9788074564826 ISBN: 978-80-7456-482-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 509 stran, česky Četl jsem dlouho, hodně dlouho. Ale za to samozřejmě nemůže autor, ale tahle šílená koronavirová doba, kdy jsem na nic neměl čas. První polovina (nebo nějaká poměrná část) knihy se docela táhla, ale pak to chytlo spád a už to jelo. Cyklus České země Žánr: Formát: Vazba ... Nakladatelství Brokilon : Jan Kotouč: Spojenci Českých zemí ... . Cyklus České země Žánr: Formát: Vazba: Překlad: Jazyková redakce: Odpovědná redakce: Obálka: Počet stran: ISBN/EAN: Vyšlo: Status: Sci-fi 150 x 220vázaná s přebalem - B. Hokr, J. Popiolek Robert Pilch Tomáš Flak 509 978-80-7456-482-6 20.1.2020Na skladu Koupit elektronickou verzi Edice Kniha: Spojenci českých zemí Autor .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY