Gastrosexuál: Když muži hoří pro vaření

Gastrosexuál: Když muži hoří pro vaření - Svenja Jelenová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Svenja Jelenová,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gastrosexuál: Když muži hoří pro vaření.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gastrosexuál: Když muži hoří pro vaření ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svenja Jelenová,. Číst Gastrosexuál: Když muži hoří pro vaření Online je nyní tak snadné!

POPIS


Znáte muže, kteří si raději čtou o hovězím mase než výsledky hokejové extraligy? Muže, kteří své peníze rádi investují do papiňáku a tyčového mixéru? A kteří nadšeně tráví čas nikoliv konzumací pokrmů, ale jejich přípravou? To jsou gastrosexuálové. Vaří s vášní a oceňují dobře vybavenou kuchyni a kvalitní kuchyňské spotřebiče. Knížka, kterou doprovází krásné fotografie, popisuje deset takových chlápků – jejich oblíbené hračky, nápady a recepty.


...uál - když muži hoří pro vaření potěší každého milovníka krásné atmosféry a designových skvostů ... Schramm - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Ukažte, že máte styl! Vše skladem → ihned k odeslání. Gastrosexuál Když muži hoří pro vaření Svenja Jelen, Simon Knittel, Emil Levy Z. Schramm. Recepty, které muže baví ... Kniha: Gastrosexuál -- Když muži hoří pro vaření - Svenja Jelen; Simon Knittel; Emil Levy Z. Schramm Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Gastrosexuál Když muži hoří p ... Autor - Schramm - Emil Levy Z. Schramm | Knihy.ABZ.cz ... . Schramm Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Gastrosexuál Když muži hoří pro vaření. Svenja Jelen, Simon Knittel, Emil Schramm. Znáte muže, kteří si raději čtou o hovězím mase než výsledky hokejové extraligy? Muže, kteří své peníze rádi investují do pa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY