Sváteční dny galeristy Hnátka

Sváteční dny galeristy Hnátka - Miroslav Zach | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Zach
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sváteční dny galeristy Hnátka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sváteční dny galeristy Hnátka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Zach. Číst Sváteční dny galeristy Hnátka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obveselující román Sváteční dny galeristy Hnátka přináší dobrou náladu a lehké úsměvy. S nádechem laskavého sarkasmu a jemné ironie líčí spojité příběhy soudobých buditelů. Úsměvný děj mimo jiné zavede čtenáře do prostředí uměleckých vernisáží, kde se to hemží svéráznými postavičkami a překvapivými vztahy. Odvíjí se od náhodné životní změny lehkovážného galeristy Huberta Hnátka a jeho souputníků, z nichž je nutno zmínit furianta a dosud neznámého spisovatele Alana Jelínka, obstaravatele umění Leo Padělka, absurdního milionáře Theodora Lopatu a jejich neočekávané i záhadné dámské protějšky.


...ní dny galeristy Hnátka přináší dobrou náladu a lehké úsměvy ... Petr Chalupa | Facebook ... . S nádechem laskavého sarkasmu a jemné ironie líčí spojité příběhy soudobých buditelů. Úsměvný děj mimo jiné zavede čtenáře do prostředí uměleckých vernisáží, kde se to hemží svéráznými postavičkami a překvapivými vztahy. Obveselující román Sváteční dny galeristy Hnátka přináší dobrou náladu a lehké úsměvy. S nádechem laskavého sarkasmu a jemné ironie líčí spojité př ... Neuvedený ... . S nádechem laskavého sarkasmu a jemné ironie líčí spojité příběhy soudobých buditelů. Úsměvný děj mimo jiné zavede čtenáře do prostředí uměleckých vernisáží, kde se to hemží svéráznými postavičkami a překvapivými vztahy. Obveselující román Sváteční dny galeristy Hnátka přináší dobrou náladu a lehké ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY