Mysl a její funkce

Mysl a její funkce - Geše Rabten | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Geše Rabten
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mysl a její funkce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mysl a její funkce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Geše Rabten. Číst Mysl a její funkce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ctihodný Geše Rabten, mimořádný tibetský buddhistický Mistr naší doby a průkopník tibetského buddhismu na Západě, se narodil v r. 1920 ve východním Tibetu. Poté, co dosáhl titulu Geše Lharampa, sloužil v Indii Jeho Svatosti Dalajlamovi jako jeho Cenšab – jeho osobní asistent při studiu velkých spisů a debatování o nich. Jeho Svatost Dalajlama jej později požádal, aby v Indii a v Evropě učil buddhismus žáky ze Západu; v souladu s tímto přáním se Geše v r. 1974 odebral do Švýcarska, kde žil a učil až do své smrti v r. 1986. Geše Rabten při nesčetných příležitostech předával učení o nejrůznějších tématech Dharmy, učení schopná podněcovat proměnu a vnášet světlo do myslí naslouchajících. Tato kniha, zaznamenávající některé z těchto výkladů, je publikace mimořádné hodnoty, neboť je to svého druhu zrcadlo, jež nám nabízí obraz tajemné struktury naší vlastní duše. Budeme-li do tohoto zrcadla nahlížet a pozorně v něm pátrat, možná dokážeme správně a nezmýleně identifikovat všechny vady, ale právě tak i klady, které jsou našich myslí součástí, a získat tak nezbytné porozumění, díky němuž se opravdu budeme schopni posunout vpřed a změnit k lepšímu.


... její funkce Autor: Rabten, Geše Nakladatel: Nadace Rabten EAN: 9782889250646 ISBN: 978-2-88925-064-6 Překlad: Bílek, Jiří Popis: 1× kniha, brožovaná, 332 stran, česky Rozměry: 14,5 × 22 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Vylectese.cz - Alternativní medicína, přírodní léčba a ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Mysl a její funkce - Rabten, Geše, Brožovaná vazba paperback, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mysl a její funkce - Rabten, Geše, Brožovaná vazba paperback. Mysl a jeji funkce. Nalezeno: 6116 produkt ů. Plot Cesta do psí mysli. ... Kniha Mysl a její funkce(Jan Soukup, Geše Rabten) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlac ... Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc - Jiří Horáček ... ... . Mysl a jeji funkce. Nalezeno: 6116 produkt ů. Plot Cesta do psí mysli. ... Kniha Mysl a její funkce(Jan Soukup, Geše Rabten) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Mysl a je...SOUVISEJÍCÍ KNIHY