LLEV Showcase. Vizuální deník design studia LLEV

LLEV Showcase. Vizuální deník design studia LLEV - Adam Štěch (ed.) | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Adam Štěch (ed.)
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
LLEV Showcase. Vizuální deník design studia LLEV.pdf


Chcete si knihu přečíst?LLEV Showcase. Vizuální deník design studia LLEV ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Štěch (ed.). Číst LLEV Showcase. Vizuální deník design studia LLEV Online je nyní tak snadné!

POPIS


Česko-anglické vydání knihy v podobě vizuálně pestrého deníku patnáctileté designérské historie Marcela a Evy Mochalových svými texty doprovází novinář, kurátor a teoretik designu Adam Štěch, zakladatelé Designbloku Jana Zielinski s Jiřím Mackem, či šéfredaktorka magazínu CZECHDESIGN Veronika Pařízková."České designérské studio LLEV, které v roce 2014 založili Marcel a Eva Mochalovi, patří k silné generaci tuzemských produktových a interiérových designérů. V jejich kreativním příběhu je otisknuta stopa vývoje domácího designu obecně, který se za posledních 15 let zásadním způsobem emancipoval." Jejich nedávno získaná Nominace na Cenu Designbloku 2019 v kategorii Nejlepší novinka designéra za kolekci nábytku Book a vázy Nueevo toto tvrzení Adama Štěcha dokládá."Čtenáře knihy čeká šest odborných reflexí osobností z řad teoretiků, kurátorů i publicistů, kteří vyzdvihují hodnoty, jež se celých patnáct let tvorbou studia LLEV prolínají – citlivost, intuici, lokálnost, řemeslnost, ornamentálnost, efektnost i efektivnost, ojedinělé snoubení estetiky s funkcí a emocí s etikou."


...LEV KNIHA. plátno + papír Pergraphica 170 × 120 × 40 mm vazba V 8 ... EDICE FUD / Nakladatel FUD UJEP - 391 Photos - College ... ... . POPIS. LLEV SHOWCASE Kniha byla vydána při příležitosti 15. výročí existence LLEV. Vizuální deník design studia LLEV. 384 stran. KONCEPCE KNIHY. Adam Štěch + LLEV. AUTOŘI TEXTŮ. Adam Štěch, Tereza Kozlová, Jana Zielinsky & Jiří Macek, THE NEW BLACK. designblok 16 + GINGER Josef Gočár . Gočárovu architekturu a urbanistické projekty, nábytkovou a interiérovou tvorbu i jeho spolupráci s významnými výtvarníky - dílo úctyhodné už jen prostým soupisem prací - přibližuje autorský tým respektovaných historiků umění a špičkových fotografů stejně jako množství původních plánů, studií a archivních fotografií. Ve vizuálním deníku LLEV Showcase se seznám ... Llev | Llev ... . Ve vizuálním deníku LLEV Showcase se seznám...SOUVISEJÍCÍ KNIHY