Nikdy jsme nebyly

Nikdy jsme nebyly - Lara Prescott | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lara Prescott
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nikdy jsme nebyly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nikdy jsme nebyly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lara Prescott. Číst Nikdy jsme nebyly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvě znepřátelené světové mocnosti, dvoje tajné služby a jedna zakázaná kniha, která může změnit svět. Blíží se světová válka a o tom, kdo zahyne a kdo bude žít, rozhodují slova. V Moskvě je zatčena Olga Ivinska, múza Borise Pasternaka, nejnebezpečnějšího spisovatele v Sovětském svazu. Tajná policie ví, že Pasternak píše román Doktor Živago, ve kterém říká pravdu o sovětském režimu, a svou moc mu připomene tím, že zatkne jeho milenku a pošle ji do gulagu. Ve stejné době začíná čerstvě vznikající CIA pašovat do SSSR zakázané ruské knihy, aby dokázala, že skutečná svoboda vzkvétá jen v demokracii. Když Pasternak román dopíše, získá CIA rukopis, dopraví ho do USA a začne školit novou členku tajné skupiny, která má román dostat zpět do SSSR a tam rozšířit.


...jsme nebyly Autor: Prescott, Lara Nakladatel: Slovart EAN: 9788075297839 ISBN: 978-80-7529-783-9 Originál: We Were Never Here Překlad: Neradová, Martina Popis: 1× kniha, vázaná, 352 stran, česky Rozměry: 13,8 × 21,8 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Cattrallová o kolegyních ze Sexu ve městě: Nikdy jsme ... ... . vydání) Kniha Nikdy jsme nebyly Přidat komentář. knihovniceVS. 10. dubna. Mně se kniha celkem líbila. ... Kniha Nikdy jsme nebyly na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Nikdy jsme nebyly od ostatních uživatelů. Nakupujte... Nikdy jsme nebyly - Lara Prescott. Dvě znepřátelené světové mocnosti, dvoje tajné služby a jedna zakázaná kniha, která může ... Prescott, Lara : Nikdy jsme nebyly ... . Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Nikdy jsme nebyly od ostatních uživatelů. Nakupujte... Nikdy jsme nebyly - Lara Prescott. Dvě znepřátelené světové mocnosti, dvoje tajné služby a jedna zakázaná kniha, která může změnit svět. Blíží se... Nikdy jsme nebyly Prescott, Lara Cena: 319 Kč (e-book) Nikdy sme tu neboli Prescott, Lara Cena: 258 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY