Základna: Jedna z nejtěžších chvil Američanů v Afghánistánu

Základna: Jedna z nejtěžších chvil Američanů v Afghánistánu - Jake Tapper | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jake Tapper
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Základna: Jedna z nejtěžších chvil Američanů v Afghánistánu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základna: Jedna z nejtěžších chvil Američanů v Afghánistánu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jake Tapper. Číst Základna: Jedna z nejtěžších chvil Američanů v Afghánistánu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Risk Američanů v Afghánistánu, který se nevyplatil. V říjnu 2009 zaútočilo na americkou základnu Keating, nacházející se v těžce přístupném terénu afghánského Núristánu, přes 400 bojovníků Tálibánu. Obránců bylo několik desítek. Po celou dobu své existence byla základna kritizována za nevýhodnou pozici a rizika s ní spojená. Neústupnost stála řadu životů. Jake Tapper vykresluje v knize osudy vojáků i život jejich rodin v zázemí – ukazuje tak skutečnou tvář války v Afghánistánu.


...a Jedna z nejtěžších chvil Američanů v Afghánistánu Jake Tapper ... CPress - Vydali jsme - Historie a military ... . Risk Američanů v Afghánistánu, který se nevyplatil. V říjnu 2009 zaútočilo na americkou základnu Keating, nacházející se v těžce přístupném terénu afghánského Núristánu, přes 400 bojovníků Tálibánu. Obránců bylo několik desítek. Podtitul: Jedna z nejtěžších chvil Američanů v Afghánistánu - Drsný příběh jedné z nejtěžších bitev amerických jednotek během války v Afghánistánu. - Dne 3. října 2009 v 5.58 ráno byla přepadena americká bojová ... Základna - Jedna z nejtěžších chvil Američanů v Afghánistánu ... . - Dne 3. října 2009 v 5.58 ráno byla přepadena americká bojová základna Keating, ... E-kniha: Základna -- Jedna z nejtěžších chvil Američanů v Afghánistánu - Jake Tapper Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY