Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu

Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu - Jaroslav Monte Kvasnica | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Monte Kvasnica
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Monte Kvasnica. Číst Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu Online je nyní tak snadné!

POPIS


V posledních několika letech se J. M. Kvasnica s fotografem Filipem Chludilem vydali pátrat po vlcích nejen do Moravskoslezských Beskyd (kde sledují migrační vlčí stezky ze Slovenska a Polska na Moravu) a do slovenských pohoří, ale i do Bělověžského pralesa v Polsku, do italských Abruzz, do Středofrancouzského masívu, Provensálských a Přímořských Alp ve Francii, do Jordánska,Sýrie atd.Kvasnica a Chludil realizovalii expedici Gévaudan 007 po stopách tajemné Bestie, která ve Francii masově „vraždila“ v 18. století. J. M. Kvasnica ve své knize pátrá i po vlčích legendách, které kdysi vytvořily přírodní národy světa. Knihu „Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu“ doprovodil unikátními fotografiemi Filip Chludil, ilustrace vytvořil výtvarník a terénní biolog Ludvík Kunc.


...ajina s vlky doprovodil unikátními fotografiemi Filip Chludil a ilustracemi výtvarník a terénní biolog Ludvík Kunc ... Vlci, vraťte se domů ... . Vázaná A4, 248 stran, dodací doba 2-7 dní. ... Kniha Honba za přízrakem Gévaudanu Přidat komentář. pajaroh. 2 26.04.2019 ... Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu. V posledních několika letech se J. M. Kvasnica s fotografem Filipem Chludilem vydali pátrat po vlcích nejen do Moravskoslezských Beskyd (kde sledují migrační vlčí stezky ze Slovenska a Polska na Moravu) a do slovenských pohoří, ale i do Bělověžského pralesa v Polsku, do italských Abruzz, do Středofrancouzského masívu ... Knihu Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu doprovodil unikátními fotografiemi Filip Chludil, ilustrace ... Kniha Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu ... ... ... Knihu Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu doprovodil unikátními fotografiemi Filip Chludil, ilustrace vytvořil výtvarník a terénní biolog Ludvík Kunc. Čítaj viac Kúpte spolu Krajina s vlky - Honba za přízrakem Gévaudanu - Kvasnica Jaroslav Monte. V poslední...SOUVISEJÍCÍ KNIHY