Generační vnímání života naší společnosti

Generační vnímání života naší společnosti - Ján Mišovič, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ján Mišovič,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Generační vnímání života naší společnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Generační vnímání života naší společnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ján Mišovič,. Číst Generační vnímání života naší společnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se zabývá pohledy čtyř generačních skupin, mladých lidí, mladší střední generace, starší střední generace a nejstarší věkové skupiny na hodnoty, politické, ekonomické a společenské otázky, které se týkají života naší společnosti a jejich obyvatel. Ilustruje, jakým způsobem si každý člověk osvojuje názory na dění u nás a kolem nás, kde jsou příčiny názorových rozdílů mezi generacemi. Charakterizuje jak se generace starších a mladších rodičů liší od svých dětí ve svém smýšlení o politice, náboženství, ekonomice, morálce a dalších tématech a jak je naše společnost názorově rozdělena. Publikace může zaujmout čtenáře, kteří se zajímají, jakým způsobem občané České republiky přemýšlejí o událostech, které ovlivňují naše životy. Může posloužit i odborníkům orientovaným na sociologii.


...ní vnímání života naší společnosti Autor: Mišovič, Ján a Vacek, Lubomír Nakladatel: Petrklíč EAN: 9788072297030 ISBN: 978-80-7229-703- Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Naše knihy | U Petrklíče ... . vydání) Generační vnímání života naší společnosti ... které se týkají života naší společnosti a jejich obyvatel. Ilustruje, jakým způsobem si každý člověk osvojuje názory na dění u n ás a kolem nás, kde jsou příčiny názorových rozdílů mezi generacemi. Charakterizuje jak se generace starších a mladších rodičů ... Generační vnímání života naší společnosti Mišovič Ján, Vacek Lubomír. Kniha se zabývá pohledy čtyř generačních skupin, mladých lidí, mladší střední g ... Generační vnímání života naší společnosti - Ján Mišovič ... ... . Charakterizuje jak se generace starších a mladších rodičů ... Generační vnímání života naší společnosti Mišovič Ján, Vacek Lubomír. Kniha se zabývá pohledy čtyř generačních skupin, mladých lidí, mladší střední generace, starší střední generace a nejstarší věkové skupiny na hod...SOUVISEJÍCÍ KNIHY