Praha v množném čísle

Praha v množném čísle - Radim Kopáč (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radim Kopáč (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha v množném čísle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praha v množném čísle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Kopáč (ed.),. Číst Praha v množném čísle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Povídková antologie na téma: Jaké bylo hlavní město zkraje devatenáctého století a jaké je dnes. Jak se měnilo v překotném běhu dějin. Z jakých úhlů kdo Prahu portrétoval: oknem salonu, z ulice, v centru, na periferii. Jako stříbropěnnou, jako stověžatou, jako temnou, magickou, neviditelnou. Jak ji viděli obrozenci, jak romantici a realisté, jak pražští Němci jako Meyrink, Leppin nebo Kisch, jak plejáda autorů dvacátého století. Pětadvacet tematických textů, od Tyla a Světlé přes Čapka a Hrabala po Kahudu nebo Pachtovou.Vybrali a uspořádali Radim Kopáč a Jakub Šofar. Předmluva Radim Kopáč.


...množném čísle Editor: Kopáč, Radim a Šofar, Jakub Nakladatel: Slovart EAN: 9788075297822 ISBN: 978-80-7529-782-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Praha v množném čísle - kolektív autorov | Artforum ... ... . vydání) Praha v množném čísle Antologie povídek českých spisovatelů o Praze, poskytlo vydavateľstvo Slovart. Gustav Meyrink (*19.1.1868 - †4.12.1932) Zobraziť diskusiu (0) Pre viac podobných článkov pozrite najnovšie zo sekcie Knižné ochutnávky . Praha v množném čísle - Antologie povídek českých spisovatelů o Praze ... Jaké bylo hlavní město zkraje devatenáctého století a jaké je dnes. Jak se měnilo v překotném běhu dějin. Z jakých ... Žena v množném čísle by Vítězslav Nezval ... . Praha v množném čísle - Antologie povídek českých spisovatelů o Praze ... Jaké bylo hlavní město zkraje devatenáctého století a jaké je dnes. Jak se měnilo v překotném běhu dějin. Z jakých úhlů kdo Prahu portrétoval: oknem salonu, z ulice, v centru, na periferii. Jako stříbropěnnou, jako stověžatou, jako temnou ... Sestavit antologii po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY