Nahý král

Nahý král - Jevgenij Lvovič Švarc | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jevgenij Lvovič Švarc
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nahý král.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nahý král ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jevgenij Lvovič Švarc. Číst Nahý král Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žil byl v jednom království pasáček královských vepřů, který se zamiloval do princezny. Princeznin pan otec však této lásce nepřál, a proto svoji dceru zaslíbil sousednímu králi. Takhle začíná pohádková fraška Jevgenije Švarce, psaná na motivy několika Andersenových pohádek. Dostane pasáček Jindřich svoji princeznu? A jak se přijde na to, že král je nahý? Po Králících a hroznýších Fazila Iskandera a Drakovi Jevgenije Švarce přichází překladatelská skupina #anikdyjinak za čtenáři již potřetí a tentokrát jde o další Švarcovu hru. Rozpustilá pohádková komedie vás provede různými peripetiemi pasáčka Jindřicha na cestě za princeznou, přes momenty, které vás budou nutit nahlas se smát, až k neodvratnému závěru a zjištění, že lidská hloupost je nekonečná a král je definitivně a jednou provždy nahý.


...arnivý císař starající se jen o svůj vzhled si najme dva tkalce, kteří jsou však ve skutečnosti podvodníci ... Nahý král (Jevgenij Švarc) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Ti mu slibují nové šaty, které jsou neviditelné pro ty, kteří jsou nezpůsobilí k výkonu své funkce či jsou hloupí.Císař sám tyto neexistující šaty pochopitelně nevidí, ale předstírá, že tomu tak je, aby nevzbudil pochybnosti o vhodnosti své osoby na ... Takže - jednoho dne ten hnus samozřejmě vyženeme. Mám na mysli samozřejmě koronavirus. Ale neměli bychom zapomínat, že právě on nám ukázal, že král Andre ... Hithit - Jevgenij Švarc: Nahý král ... . Mám na mysli samozřejmě koronavirus. Ale neměli bychom zapomínat, že právě on nám ukázal, že král Andrej je nahý. Jenže - král Andrej zůstane. A lidé? Za prvé, neradi přiznávají, že byli naivní až hloupí, a za druhé, rádi zapomínají. Nahý král vyjde v… More. Project links Jevgenij Lvovič Švarc. překladatelská skupina #anikdyjinak. Jevgenij Švarc: Drak. Comments Choose reward for yo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY