Zářit a nevyhořet: Syndrom vyhoření a 11 silných příběhů úspěšných lidí

Zářit a nevyhořet: Syndrom vyhoření a 11 silných příběhů úspěšných lidí - Iva Moravcová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Moravcová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zářit a nevyhořet: Syndrom vyhoření a 11 silných příběhů úspěšných lidí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zářit a nevyhořet: Syndrom vyhoření a 11 silných příběhů úspěšných lidí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Moravcová. Číst Zářit a nevyhořet: Syndrom vyhoření a 11 silných příběhů úspěšných lidí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Psycholožka Iva Moravcová má téměř 30 let zkušeností především s psychologií práce. Pomáhá nadnárodním firmám i drobným podnikatelům, vrcholným manažerům i řadovým zaměstnancům. Syndrom vyhoření patří k nejčastějším problémům, s nimiž se ve své praxi setkává. Navíc, ona sama si takovým syndromem před lety prošla. Zná ho tedy z obou stran, odborně i osobně. V těchto 11 kapitolách najdete odborné rady, jak předejít syndromu vyhoření, porazit stres, zahnat únavu a poslouchat svoje tělo.


...a nevyhořet: Syndrom vyhoření a 11 silných příběhů úspěšných lidí Iva Moravcová Nakladatel: Pragma 2019 Zářit a nevyhořet: Syndrom vyhoření a 11 silných příběhů úspěšných lidí Psycholožka Iva Moravcová má téměř 30 let zkušeností především s psychologií práce ... Novinky knižního fondu KKFB - naučná literatura - duben 2020 ... . Pomáhá nadnárodním firmám i drobným podnikatelům, vrcholným manažerům i řadovým zaměstnancům. Zářit a nevyhořet: Syndrom vyhoření a 11 silných příběhů úspěšných lidí Iva Moravcová Nakladatel: Pragma 2020 V její knize naleznete 11 kapitol odborných rad, jak předejít syndromu vyhoření, porazit stres, zahnat únavu a poslouchat svoje tělo, řídit svůj život a nenecha ... Bývalý šéf České Miss je k nepoznání: Dva roky poté, co ... ... . Zářit a nevyhořet: Syndrom vyhoření a 11 silných příběhů úspěšných lidí Iva Moravcová Nakladatel: Pragma 2020 V její knize naleznete 11 kapitol odborných rad, jak předejít syndromu vyhoření, porazit stres, zahnat únavu a poslouchat svoje tělo, řídit svůj život a nenechat se naopak řídit jím.Deset úspěšných lidí (např....SOUVISEJÍCÍ KNIHY