Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce: Více než 1600 barevných ilustrací

Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce: Více než 1600 barevných ilustrací - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce: Více než 1600 barevných ilustrací.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce: Více než 1600 barevných ilustrací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce: Více než 1600 barevných ilustrací Online je nyní tak snadné!

POPIS


Utrhneme-li květinu, zvadne, chytíme-li motýla, zahyne. Tehdy pochopíme, že přírody se můžeme dotýkat jen srdcem. Velká kniha živočichů je bohatě ilustrované dílo, které v ucelené formě podává obraz fauny střední Evropy. V úvodu se uvádějí základní informace o živočiších, o zoologii jako vědecké disciplíně a jejích nejdůležitějších oborech, o vývoji živočichů v geologických dobách, o původu, vývoji a složení současné fauny i o třídění živočišné říše. Zajímavé jsou i stati zabývající se složením hlavních živočišných společenstev v podmínkách střední Evropy, vztahem člověka k živočichům, biologickým bojem v přírodě, ochranou živočichů, ale i nebezpečností živočichů pro zdraví člověka. Těžištěm celého díla je 138 barevných tabulí, na nichž je v systematickém pořadí zobrazeno více než 1500 druhů živočichů. Autorem překrásných vyobrazení živočichů je akademický malíř Jindřich Krejča. Tomuto vynikajícímu, dnes již nežijícímu výtvarníkovi se s neuvěřitelnou přesností podařilo zobrazit i běžně málo zřetelné detaily živočišného těla, a tak harmonicky skloubit svět reality s výtvarným uměním.


...niha živočichů od jednobuněčných po savce Autor: kolektiv autorů Nakladatel: Ikar EAN: 9788055170459 ISBN: 978-80-551-7045-9 Překlad: kolektiv autorů Popis: 1× kniha, vázaná, 344 stran, česky Rozměry: 24,2 × 30,5 cm Rok vydání: 2019 (5 ... Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce (Kolektiv ... ... . vydání) Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce - Více než 1600 barevných ilustrací - kolektiv autorů . Utrhneme-li květinu, zvadne, chytíme-li motýla, zahyne. Tehdy pochopíme, že přírody se můžeme dotýkat jen srdcem. Kniha: Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce - Více než 1600 barevných ilustrací - kolektiv autorů Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v pro ... Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce - Více ... ... . Tehdy pochopíme, že přírody se můžeme dotýkat jen srdcem. Kniha: Velká kniha živočichů od jednobuněčných po savce - Více než 1600 barevných ilustrací - kolektiv autorů Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Název: Velká kniha živočichů od je...SOUVISEJÍCÍ KNIHY