Hledání Aljašky

Hledání Aljašky - John Green | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Green
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání Aljašky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hledání Aljašky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Green. Číst Hledání Aljašky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Románový debut dnes už známého Johna Greena je strhujícím vyprávěním o dospívání a hledání sama sebe. Šestnáctiletý Miles, posedlý sbíráním posledních slov významných osobností a touhou hledat „velké Možná“, je spíše outsiderem mezi svými vrstevníky. Jeho život získá zcela novou podobu, když přejde na internátní školu Culver Creek. Zde se rychle spřátelí se svérázným spolubydlícím a okouzlující, naprosto nepředvídatelnou Aljaškou Youngovou. Okamžitě je vtažen do světa, kde se porušují školní pravidla, pořádají různé večírky i provokace. Miles ožívá v dennodenním kontaktu s novými kamarády a stále víc miluje fascinující Aljašku. A tak vývoj směřuje k okamžiku, kdy se všechno nečekaně navždy změní... Živý, naléhavý a nekonečně dojemný příběh. Americkou knihovnickou asociací byl zařazen mezi deset nejlepších knih pro dospívající.


... Aljašky (v originále Looking for Alaska) je první román amerického autora Johna Greena ... Hledání Aljašky (2019) - Film - Televízny program | Moja TV ... .Vyšla v březnu 2005 a v ČR ji v roce 2013 vydal Knižní klub.Knihu do češtiny přeložila Veronika Volhejnová.Knihu, řadící se do žánru literatury pro dospívající, zařadila Americká knihovnická asociace mezi deset nejlepších knih pro dospívající. Hledání Aljašky (TV seriál) Looking for Alaska; ... který se ve snaze dospět k hlubšímu pochopení života přihlásí na internátní š ... Hledání Aljašky | Kukaj.to - Raj online filmov a seriálov ... ... který se ve snaze dospět k hlubšímu pochopení života přihlásí na internátní školu. Tam se zamiluje do Aljašky Youngové (Kristine Frosethov ... Kniha Hledání Aljašky Přidat komentář. MichellePixie. 3 12. května. Kniha je velmi zajímavá, příjemně se čte, postavy mají každá dobře vypracovaný charakter, rozhodně si mezi nimi najdete svého oblíbence, a ač John Green opět směřuje ke svému s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY