Moonlocket: A Cogheart Adventure 2

Moonlocket: A Cogheart Adventure 2 - Peter Bunzl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Bunzl
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moonlocket: A Cogheart Adventure 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moonlocket: A Cogheart Adventure 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Bunzl. Číst Moonlocket: A Cogheart Adventure 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kde první díl (Mechanické srdce) končil, tam druhý začíná. Jedno velké dobrodružství je za námi, nebo spíš za Lily, Robertem a mechanickým lišákemMalkinem, ale nyní proti nim stojí eskamotér, lupič a podvodník Jack Dveřník. Protivník je to zákeřný a úskočný. A že s ním má Robert společného víc než si myslí, vám jen lehce naznačím. Robert v předchozím díle přišel o otce, ale rodiče bývají aspoň na začátku dva. Takže kde je Robertova matka? A co skrývá a případně odhaluje tajemný medailon, jehož jednu polovinu Robert najde ve vypáleném rodném domě? Druhý díl kvapí stejně jako ten první. Možná je ještě o kousek temnější, už proto, že karty již byly rozdány a hra pokračuje. Žádné postupné seznamování, ale jedna událost pěkně za druhou. U všech šroubků a matiček, už se těším na další díl.


...ket is an adventure story about Lily, Robert and Malkin ... The Cogheart Adventures : 02 : Moonlocket - Owlbooks.dk ... . The author of Moonlocket is Peter Bunzl, who is also the author of Cogheart. Moonlocket is about Robert trying to find his mother who left him when he was 3 years old. I like it because it is very adventurous. My favourite part is when Robert finds out something about his grandfather. Moonlocket picks up about six months after the end of Cogheart. Though this is a new adventure for Lily and Robert, i ... Blog - Peter Bunzl ... . Though this is a new adventure for Lily and Robert, it still deal with a lot of the fallout (mostly emotional) from the first book. Lily is dealing with not only feeling like she's different than everyone else, but also feels a little smothered by the people around her. Moonlocket (The Cogheart Adventures #2) Storm clouds gather over Lily and Robert's summer when criminal mastermind the Jack of Diamonds appears. For Jack is searching for the mysterious Moonlocket - but that's not the only thing h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY