Tajemství letního odpoledne

Tajemství letního odpoledne - Kate Mortonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kate Mortonová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství letního odpoledne.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství letního odpoledne ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Mortonová. Číst Tajemství letního odpoledne Online je nyní tak snadné!

POPIS


Parný letní den v Suffolku. Zatímco zbytek rodiny vyráží na piknik, šestnáctiletá Laurel sní v koruně stromu o chlapci jménem Billy, o Londýně a zářivé budoucnosti. Než však odpoledne skončí, stane se svědkyní otřesného zločinu, který všechno změní. O třicet let později je Laurel oblíbenou herečkou, kterou však stále tíží stíny minulosti a vzpomínky. Vrací se proto zpátky na rodinnou farmu a začíná skládat střípky utajené historie – příběhu Dorothy, Vivien a Jimmyho, tří osob ze zcela odlišných světů, které za války svedla v Londýně dohromady náhoda a jejichž životy se krutě a osudově propletly. Strhující příběh o záhadách a tajemstvích, o divadle a krádeži, o vraždě a věrné lásce, odehrávající se střídavě ve třicátých a šedesátých letech minulého století.


...druhé knížky jsem přemýšlela, jestli autorka čerpá ze svého rodinného zázemí, jelikož jak v Tajemství letního odpoledne, tak v Ztraceném slibu se opakuje jistý rodinný vzorec - rodiče s kupou dcer a jediným chlapcem, který je benjamínkem a zároveň miláčkem celé rodiny ... Tajemství letního odpoledne - Mortonová Kate ... ... . Budu se muset mrknout do biografie autorky. Všechny informace o produktu Kniha Tajemství letního odpoledne - Kate Mortonová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajemství letního odpoledne - Kate Mortonová. Tajemství letního odpoledne mi už rok leželo v knihovně, takže už bylo opravdu na čase, abych si knihu přečetla. Mám ráda příběhy z druhé světové války, i když tuto knihu bych spíš zařadila mezi detektivky, protože jsme svědky takřka detektivního pátrání Laurel, ... Tajemství letního odpoledne (Kate Morton) | Detail knihy ... ... . Tajemství letního odpoledne mi už rok leželo v knihovně, takže už bylo opravdu na čase, abych si knihu přečetla. Mám ráda příběhy z druhé světové války, i když tuto knihu bych spíš zařadila mezi detektivky, protože jsme svědky takřka detektivního pátrání Laurel, která se chce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY