Co na to Češi

Co na to Češi - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co na to Češi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co na to Češi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Co na to Češi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co na to Češi je párty hra na motivy populárního pořadu televize Nova. Z jakého důvodu se Češi rozběhnou? Který symbol nosí lidé jako přívěsek na řetízku? Co se dá dělat u táboráku? Ve hře na vás čeká celkem 300 karet s otázkami a odpověďmi. Hra se hraje v týmech a cílem je uhodnout, jak odpověděla stovka Čechů na dané jednoduché otázky. Body se ve hře Co na to Češi přelévají z jednoho týmu do druhého a hra je tak napínavá až do samého konce. Hra Co na to Češi obsahuje: 300 karet s otázkami, 3 karty "křížků" se stojánky, bzučák, mazací fixu, 2 mazací desky a pravidla. Do elektronického bzučáku jsou nutné 2 baterie typu AAA. 2 baterie jsou součástí balení.


...tičlenné týmy mají za úkol odhadnout, co na jednoduché otázky z běžného života odpovědělo sto oslovených Čechů ... Co na to Češi - Příspěvky | Facebook ... . Sledujte napínavou bitvu až o statisíce korun a tipujte správné odpovědi společně se soutěžícími! Show Co na to Češi moderuje Tomáš Matonoha. Co na to Češi. 9,891 likes · 632 talking about this. Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu. 😂 Co na to Češi. 9,818 likes · 823 talking about this. Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinný ... Co na to Češi - CASTING - YouTube ... . 😂 Co na to Češi. 9,818 likes · 823 talking about this. Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu. Přehrajte si Co na to Češi online nebo si...SOUVISEJÍCÍ KNIHY