Svěcení jara: Velká válka a zrod moderního věku

Svěcení jara: Velká válka a zrod moderního věku - Modris Eksteins | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Modris Eksteins
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Svěcení jara: Velká válka a zrod moderního věku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svěcení jara: Velká válka a zrod moderního věku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Modris Eksteins. Číst Svěcení jara: Velká válka a zrod moderního věku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obřady jara představují jednu z nejvlivnějších knih věnovaných dějinám první světové války. Autor se v ní zamýšlí nad sociokulturními aspekty Velké války, jež podle jeho názoru vedly ke zrození nového moderního světa. V první světové válce hledá příčiny přístupu k životu, jejž ona „totální“ válka se svými sociálními dopady ve srovnání s předválečným životem změnila k nepoznání. Vydání knihy podpořilo hlavní město Praha.


... světové válce hledá příčiny přístupu k životu, jejž ona „totální" válka se svými sociálními dopady ve srovnání s ... Velka valka | Stojizato.sme.sk ... ... Zobrazit celý text Svěcení jara Velká válka a zrod moderního věku Svěcení jara: Velká válka a zrod moderního věku Modris Eksteins Nakladatel: Argo 2019 Svěcení jara Velká válka a zrod moderního věku. Modris Eksteins; ... jež podle jeho názoru vedly ke zrození nového moderního světa. V první světové válce hledá příčiny přístupu k životu, jejž ona „totální" válka se svými sociálními dopady ve sro ... Sveceni jara levně | Blesk zboží ... . V první světové válce hledá příčiny přístupu k životu, jejž ona „totální" válka se svými sociálními dopady ve srovnání s předválečným životem změnila k nepoznání. Kniha: Svěcení jara -- Velká válka a zrod moderního věku - Modris Eksteins. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY