Záblesk času

Záblesk času - Jiří Šedý | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Šedý
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Záblesk času.pdf


Chcete si knihu přečíst?Záblesk času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Šedý. Číst Záblesk času Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nechte se vtáhnout do kouzelného vyprávění plného fantazie, napsaného trochu jiným mladým mužem. S humorem a nadhledem vypráví o svém dětství, o rodičích a milované sestře, které i knížku věnoval. Jiří (v knize Aším) měl to obrovské štěstí, že se sice narodil s „červíčkem“ v hlavě, jak sám říká, ale do milující rodiny. S láskou píše o laskavé, moudré a trpělivé mamince, obětavém a silném tatínkovi a rozpustilé starší sestře – obranářce Leoně, v knize Aka. Vypráví také o kamarádech, ale i lidech, kteří se k němu mnohdy chovali hloupě, přezíravě až nenávistně. V době, kdy se denně setkáváme s tím, že lidé jsou schopni se urážet, být hrubí a přezíraví, Jirka popisuje, jak se lze hlouposti postavit s humorem a laskavě, a tím útočníka naprosto odzbrojit. Jak se z nepřátel mohou stát i nejlepší přátelé. Knížka pohladí na duši a rozesměje čtenáře od 5 let do 99. Půvabné jsou i autorovy ilustrace.


...k času. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Fidget spinners hand Spinner Zbavuje ADD, ADHD, úzkost ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Záblesk času je v. Chystám se číst: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Každé z hodín tikajú s frekvenciou fo. To znamená, že každú sekundu ich času tiknú fo krát. Pri každom tiknutí vysielajú horné ... Záblesk družice - Wikipedie ... . To znamená, že každú sekundu ich času tiknú fo krát. Pri každom tiknutí vysielajú horné hodiny veľmi krátky záblesk svetla. V istom okamihu vyšlú horné hodiny prvý záblesk svetla a Veronika ich v tom istom okamihu uvoľní, aby mohli voľne padať. Z ničeho nic se objeví tajemné světlo a téměř všichni lidé na světě padnou do bezvědomí. V tomto stavu před očima vidí vlastní život, jak bude vypadat za šest...SOUVISEJÍCÍ KNIHY