Ta lepší z nás

Ta lepší z nás - Alafair Burke | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alafair Burke
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ta lepší z nás.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ta lepší z nás ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alafair Burke. Číst Ta lepší z nás Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ačkoli je Chloe mladší ze dvou sester Taylorových, vždy se zdálo, že má trochu navrch. Byla úspěšná studentka s velkými sny a ještě větším pracovním nasazením. Nicky – vždy divoká a víc než nezodpovědná – byla pravým opakem své mladší ambiciózní sestry. Proplouvala z jedné práce do druhé a ze vztahu do vztahu a vždy se držela se v blízkosti domova v Clevelandu.Na chvíli se zdálo, že obě našly své štěstí. Chloe získala stipendium na univerzitě a přestěhovala se do New Yorku, kde získala vysněnou práci v nakladatelství. Nicky se provdala za nadějného mladého právníka Adama Macintoshe a porodila mu syna, kterého pojmenovali Ethan. Během té doby se sestry navzájem odcizily.Nyní, o víc než patnáct let později, se jejich život dramaticky změnil – Adamovou ženou je dnes Chloe. Poté co je Adam v domě v East Hamptonu zavražděn, Chloe neochotně vpustí zpět do svého života biologickou matku svého dospívajícího adoptivního syna – sestru Nicky. Když ale policie označí za podezřelého z vraždy Ethana, sestry to donutí se spojit… a společně hledat pravdu ukrytou v rodinných tajemstvích, pohřbených v dávné minulosti.


...ší z nás Autor: Burke, Alafair Nakladatel: Metafora EAN: 9788076250697 ISBN: 978-80-7625-069-7 Originál: The Better Sister Překlad: Kratochvílová, Veronika Popis: 1× kniha, vázaná, 336 stran, česky Rozměry: 12,8 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Alafair Burke: Ta lepší z nás | Kulturní zařízení města ... ... . vydání) Ta lepší z nás je psychologický thriller z rodinného prostředí. Bylo to fajn napínavé čtení s pomalejším rozjezdem, no když se děj rozběhl a já se začetla, knihu jsem stěží odkládala. Nechybí nečekaný konec, který překvapí. I když musím přiznat, že kniha úplně nesplnila mé očekávání. Suma sumárum bych knihu Ta lepší z nás zhodnotila jako nenáročnou detektivku - ne rozhodně thriller! - pro čtenáře, kteří si ... Ta lepší z nás - Alafair Burke | Databáze knih ... . Nechybí nečekaný konec, který překvapí. I když musím přiznat, že kniha úplně nesplnila mé očekávání. Suma sumárum bych knihu Ta lepší z nás zhodnotila jako nenáročnou detektivku - ne rozhodně thriller! - pro čtenáře, kteří si rádi dávají dohromady jednotlivé indície do sebe. Nebo naopak pro ty, jež se jakýmkoliv způsobem v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY