Moby Dick

Moby Dick - Christophe Chabouté, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Christophe Chabouté,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moby Dick.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moby Dick ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christophe Chabouté,. Číst Moby Dick Online je nyní tak snadné!

POPIS


Francouzský kreslíř Christophe Chabouté přímo zázračně proměnil do komiksové podoby jedno ze základních děl anglické literatury. Osudový souboj kapitána Achaba s bílou velrybou znají i ti, kteří nikdy román Hermana Melvilla nečetli, a to nejen proto, že se dočkal celé řady úspěšných i neúspěšných zpracování (jednu z komiksových verzí vytvořil i legendární Will Eisner). Moby Dick je totiž příběh, který dnes neoddiskutovatelně patří do kulturního kánonu. Také proto Chabouté neměl lehkou startovací pozici, ale jeho pojetí bez debaty bere dech. Černobílá kresba, v níž vynikne každé ráhno, uhrane čtenáře svojí atmosférou. Znovu se ocitneme na velrybářské lodi a díky Chaboutého umění ucítíte vodní tříšť a uslyšíte vítr v lanoví. Lov na Moby Dicka může začít.


...ck; or, The Whale is an 1851 novel by American writer Herman Melville ... Moby-Dick - CliffsNotes ... .The book is the sailor Ishmael's narrative of the obsessive quest of Ahab, captain of the whaling ship Pequod, for revenge on Moby Dick, the giant white sperm whale that on the ship's previous voyage bit off Ahab's leg at the knee. A contribution to the literature of the American Renaissance, the work's genre ... Moby Dick famously begins with the narratorial invocation "Call me Ishmael." The narrator, like his biblical counterpart, is an outcast. Ishmae ... Moby Dick (1956) - Rotten Tomatoes ... ." The narrator, like his biblical counterpart, is an outcast. Ishmael, who turns to the sea for meaning, relays to the audience the final voyage of the Pequod, a whaling vessel. Amid a story of tribulation, beauty, and madness, the reader is introduced to a number of ... Directed by John Huston. With Gregory Peck, Richard Basehart, Leo Genn, James Robertson Justice. The sole survivor of a lost whaling ship relates the tale of his cap...SOUVISEJÍCÍ KNIHY