Prázdniny v Evropě

Prázdniny v Evropě - Ladislav Zibura | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Zibura
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prázdniny v Evropě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prázdniny v Evropě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Zibura. Číst Prázdniny v Evropě Online je nyní tak snadné!





POPIS


Máte rádi humor, dobrodružství a mnohahodinové čekání u silnice? Pak vložte řízek mezi chleby a vydejte se za čtvrtým prázdninovým dobrodružstvím s Ladislavem Ziburou. Tentokrát vás čeká 14 000 kilometrů stopem napříč Evropou. Ve společnosti svérázných řidičů vyrazíte z Polska přes malebné Pobaltí až za polární kruh a následně z horkých Athén přes divoký Balkán zpátky domů. Objevíte při tom místa, která jste vždycky chtěli navštívit, jen jste o nich dosud nevěděli. Vyslechnete příběhy neobyčejných lidí a přesvědčíte se, že jste se narodili na tom nejrozmanitějším kontinentu světa.


...iny v Evropě jsou již čtvrtým cestopisem Ladislava Zibury, který je tak trochu jiný, než byly cestopisy předešlé ... Prázdniny v Evropě - Ladislav Zibura - Megaknihy.cz ... . Nejde totiž o „pěškopis", ale „stopopis" (rozumějte cestování stopem), který přináší spoustu zajímavých informací. Prázdniny v Evropě 2019; Sebrané pěškopisy (trojbox) 2018; Podobné knihy. Tři kamarádi, jeden taxík, žádný plán... ale přesto se jede kolem světa 2018; Tomík na cestách 2019; Transsibiřská magistrála aneb S pivem v ruce od Finského zálivu k Japonskému moři 2019; Kniha Prázdniny v Evropě je v Prázdniny v Evropě Tak tentokrát se Zibura vydal autostopem napříč Evropou. Zážitky z cesty popisuje opět zajímavě, poučně a hlavně velmi vtipně. Autor má velký smysl pro humor, a proto ... Prázdniny v Evropě (Ladislav Zibura) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Zážitky z cesty popisuje opět zajímavě, poučně a hlavně velmi vtipně. Autor má velký smysl pro humor, a proto se u čtení i...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY