Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic

Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic - Tomáš Šebek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Šebek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Šebek. Číst Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. I přes každodenní hřmění střelby, všudypřítomnou hrozbu cholery, operace těžce postřelených dětí a nedostatek spánku se Tomáš Šebek na své jemenské misi snaží pozorovat běžný život, který se skrývá pod tímto válečným závojem. Jak se žije muslimským lékařkám? Jaké lidské příběhy se ukrývají za tvářemi pacientů a co o nás prozrazují naše jména? To vše popisuje Tomáš Šebek ve své nejnovější knize z místa současné největší humanitární katastrofy na světě, ale zároveň nezapomíná zapojit i smysl pro humor a nadsázku.


...i bez hranic získali v roce 1999 Nobelovu cenu míru za zásluhy v oblasti poskytování zdravotní péče v akutních krizových situacích a také za zvýšení mezinárodního povědomí o možných humanitárních katastrofách ... Tomáš Šebek Nebe nad Jemenem | Deníky, memoáry ... ... . ... Nebe nad Jemenem: v jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic. Praha: Paseka, 2019. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. ... Heureka.cz » Vyhledávání Nebe nad ... Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic Autor: Tomáš Šebek ... Odjet jako chir ... Kniha Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s Lékaři bez ... ... . Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. ... Heureka.cz » Vyhledávání Nebe nad ... Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic Autor: Tomáš Šebek ... Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. I přes každodenní hřmění střelby, všudypřítom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY