Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání

Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání - Václav Hána | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Hána
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Hána. Číst Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhé rozšířené a aktualizované vydání úspěšné knihy našeho předního endokrinologa a internisty prof. MUDr. Václava Hány, CSc., odráží dynamický vývoj oboru za posledních několik let. Výskyt nemocí žláz s vnitřní sekrecí v populaci je podstatně vyšší, než se odhadovalo ještě na začátku 90. let minulého století. Zpřesněná diagnostika a nové možnosti terapie učinily z endokrinologie v průběhu posledních 20 let jeden z pilířů moderního vnitřního lékařství. Vzhledem k regulačnímu působení hormonů na všechny orgány a tkáně lidského těla bez výjimky je znalost endokrinologie nezbytná nejen pro atestaci z vnitřního lékařství, ale rovněž pro všechny interní specializace. Také druhé vydání je koncipováno jako praktická příručka pro endokrinology a internisty, ale rovněž jako publikace vhodná pro přípravu k atestaci.


...inologie pro praxi. 2. aktualizované vydání ... Endokrinologie pro praxi - daryzivota.sk ... . Václav Hána. Formát: 112 × 174 mm Vazba: měkká (V2), 260 stran Rok vydání: 2019 Naše cena dnes: 336,- Kč (MC 395,- Kč) Sleva: 59,- Kč (= 15 %) Nakladatel: Maxdorf ISBN: 978-80-7345-625-2 EAN: 9788073456252 Dostupnost: skladem Kniha: Endokrinologie pro praxi -- 2. aktualizované vydání - Václav Hána. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše pr ... Endokrinologie pro praxi - E-shop Maxdorf ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Endokrinologie pro praxi-12% sleva. Kniha: ... Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání Druhé rozšířené a aktualizované vydání úspěšné knihy našeho předního endokrinologa a internisty prof. MUDr. Václava Hány, CSc., odráží dynamický vývoj oboru za posledních několik let. Druhé rozšířené a aktualizované vydání úspě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY