Outdoor - Dobrodružství v přírodě

Outdoor - Dobrodružství v přírodě - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Outdoor - Dobrodružství v přírodě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Outdoor - Dobrodružství v přírodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Outdoor - Dobrodružství v přírodě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sníš někdy o tom, jak prožíváš to pravé dobrodružství ve volné přírodě, pozoruješ divoká zvířata a spíš pod širým nebem? Pak je tato knížka určena právě tobě: nejenže ti pomůže důkladně naplánovat výpravu do přírody, ale také ti poskytne řadu užitečných tipů a rad včetně seznamů věcí, které s sebou budeš potřebovat. Dozvíš se, jaké technické vybavení si máš obstarat a jak správně používat mapu a kompas pro svou bezpečnou orientaci ve volné krajině. Naučíš se, jak si v přírodě postavit úkryt, jak najít vodu a potravu a jak si bez pomocí zápalek rozdělat oheň. Pokud nevíš, co znamená geocaching, tak se to dočteš právě tady, a naučíš se, jak při této dobrodružné zábavě za pomoci přijímače GPS najít poklad. Zkrátka v této báječné knize pro děti najdeš spoustu her, praktických rad a tajných triků, které ti pomohou porozumět tajným znamením přírody, užiješ si v ní také spoustu zábavy a možná si i vyzkoušíš štěstí zlatokopa. Nauč se a zažij něco nového a vydej se na své velké outdoorové dobrodružství!


...- Dobrodružství v přírodě Kniha plná rad, tipů a triků, které dětem pomohou zvládnout pobyt v přírodě a hlavně i porozumět jejím tajným znamením ... Outdoor Dobrodružství v přírodě - MARYPLEN ... . S touto knihou se děti v přírodě neztratí a outdoorové dobrodružství tak může začít. Outdoor - Dobrodružství v přírodě Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025626948 ISBN: 978-80-256-2694-8 Originál: Mein outdoor Abenteuer-Buch Překlad: Hrdličková, Ivana a Malinovský, Vít Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, česky Rozměry: 12,5 × 22 cm Rok vydání: 166 Kč Outdoor dobrodružství v přírodě. Sníš někdy o tom, jak prožíváš to pravé dobrodružství ve volné přírodě, pozoruješ divoká zvířata a spíš pod širým nebem?Pak je tato knížk ... Outdoor - Dobrodružství v přírodě | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Sníš někdy o tom, jak prožíváš to pravé dobrodružství ve volné přírodě, pozoruješ divoká zvířata a spíš pod širým nebem?Pak je tato knížka určena právě tobě: nejenže ti pomůže dů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY