Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy

Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy - Petr Hampl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Hampl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Hampl. Číst Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velká sociologie klade velké otázky. Spojuje je jedno - odpovědi absolutně nikoho nezajímají. V této knize se autor ptá jinak. Třeba proč si děti nechaly vymýt mozky propagandou, i když jim rodiče věnovali dost času? Nebo proč politici prosazují nápady, které voliče vůbec nezajímají?Sociolog nemá lidem poskytovat výmluvy, ale má jim pomáhat rozumět silám, které ovlivňují jejich životy. Aby s nimi počítali, a případně, aby se spojili ke kolektivní akci, která jim umožní poměry změnit.Petr Hampl se o to pokouší a své články z posledních tří let, které reagují na dění ve společnosti, doplňuje o dodatečné komentáře, které je uvádí do souvislosti s odpovídajícími poznatky sociálních věd. Jeho ambicí je, aby čtenář dokázal jednotlivé události vidět v širším kontextu.


...ta a poctivost - kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy Aby s nimi počítali, a případně, aby se spojili ke kolektivní akci, která jim umožní poměry změnit ... Petr Hampl - Poctivost a kreativita | Slovanská kultura ... . To je cílem i kapitol z buranské sociologie, která vychází pod názvem Kreativita a poctivost. Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy Petr Hampl Nakladatel: Naštvané matky 2019 Kniha: Poctivost a kreativita -- Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy - Petr Hampl Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Hledáte Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy od Petr Hampl? Dnes objednáte, zítra vyzvedne ... Křtiny v Heligonce - YouTube ... . Hledáte Poctivost a kreativita: Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy od Petr Hampl? Dnes objednáte, zítra vyzvedne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY