Dům v Rugolu

Dům v Rugolu - Marka Míková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marka Míková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům v Rugolu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dům v Rugolu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marka Míková. Číst Dům v Rugolu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alena a Lída jsou sestry, dvojčata. Na první pohled k nerozeznání, ale ve skutečnosti každá jiná. Spolu s rodiči jedou poprvé do Itálie navštívit svého strýce Štěpána, který žije v tajemném domě, kde se zdá, že fresky na stěnách promlouvají a hranice mezi skutečností a fantazií se ztenčuje. Do knihy Dům v Rugolu promítla Marka Míková své vzpomínky na strýce Štěpána Zavřela (1932-1999), českého ilustrátora, malíře a spisovatele, který od roku 1959, kdy za dramatických okolností utekl z komunistického Československa, žil v Itálii a stal se tam respektovaným výtvarníkem. V Rugolu je po něm pojmenováno náměstí a jeho dům dodnes slouží ilustrátorům jako ateliér.


...hy Dům v Rugolu promítla Marka Míková své vzpomínky na strýce Štěpána Zavřela (1932-1999), českého ilustrátora, malíře a spisovatele, který od roku 1959, kdy za dramatických okolností utekl z komunistického Československa, žil v Itálii a stal se tam respektovaným výtvarníkem ... Dům v Rugolu - Marka Míková — Kniha.cz ... . V Rugolu je po něm pojmenováno ... Na první pohled k nerozeznání, ale ve skutečnosti každá jiná. Spolu s rodiči jedou poprvé do Itálie navštívit svého strýce Štěpána, který žije v tajemném domě, kde se zdá, že fresky na stěnách promlouvají a hranice mezi skutečností a fantazií se ztenčuje. Do knihy Dům v Rugolu promítla Marka Míková své... Dům v Rugolu V sedmnácti ... Dům v Rugolu | Marka Míková ... . Spolu s rodiči jedou poprvé do Itálie navštívit svého strýce Štěpána, který žije v tajemném domě, kde se zdá, že fresky na stěnách promlouvají a hranice mezi skutečností a fantazií se ztenčuje. Do knihy Dům v Rugolu promítla Marka Míková své... Dům v Rugolu V sedmnácti si zahrála Růženku v dnes již kultovní filmové pohádce JAK SE BUDÍ PRINCEZNY. A od té doby zvládla mnoho: hrála v dívčí punkové kapele Zuby nehty, vystudovala ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY