Bez trestů a odměn: výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let

Bez trestů a odměn: výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let - Aletha Solterová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Aletha Solterová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez trestů a odměn: výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bez trestů a odměn: výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aletha Solterová. Číst Bez trestů a odměn: výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnešní rodičovství prochází revoluční proměnou. Ač naše doba samu sebe často prezentuje jako epochu krize nebo dokonce zániku rodinného života, Aletha Solterová přináší opačné, mnohem optimističtější poselství: Vztahy mezi partnery i mezi rodiči a dětmi v sobě skrývají jedinečný potenciál osobní a společenské obnovy. Je důležité pochopit, co je podstatou lásky a rodinných vztahů, začít to podle svých možností na-plňovat a přitom si všímat nejen dětí, nýbrž i sebe samých. Současná generace rodičů je privilegovaná v tom, že má poprvé v historii pro úspěšnou výchovu k dispozici nejen svou intuici, ale také informace z výzkumů přesvědčivě dokazujících, co je pro utváření osobnosti člověka podpůrné a posilující, a co naopak znevýhodňující. Lze proto otevřeně hovořit i o tom, jak velké ohrožení představují škodlivé stereotypy, nezhojená zranění a rigidní vnitřní obrany. Mezigenerační přenos tak už nemusí být vnímán jako břemeno, nýbrž jako významná možná vnitřní posila. Výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8let.


... Bez trestů a odměn - Výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let - Aletha Solterová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Novinky | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Obchod Alza.cz Elektro prodává tento produkt Bez trestů a odměn: Výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let, dnes za výhodnou cenu 233 Kč. Nakupujte, dokud je toto zboží ještě k dispozici skladem. Produkt je v kategorii Partnerské vztahy. Kompletní podrobnosti o prodejci a recenze produktu si přečtete níže. Název: Bez trestů a odměn - Výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let. Au ... Recenze Bez trestů a odměn: Výchova spokojeného dítěte ve ... ... . Kompletní podrobnosti o prodejci a recenze produktu si přečtete níže. Název: Bez trestů a odměn - Výchova spokojeného dítěte ve věku 2-8 let. Autor: Solterová Aletha. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Partnerské vztahy, rodina; ISBN: 978-80-7553-723-2. EAN: 9788075537232. Objednací k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY