Dokonalá rozkoš

Dokonalá rozkoš - Ivana Dianová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Dianová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dokonalá rozkoš.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dokonalá rozkoš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Dianová. Číst Dokonalá rozkoš Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ivana Dianová je nevšední blogerka, které vyšlo již na pět set textů na serveru iDnes.cz. Každý z těch blogů přečetlo v průměru na dva tisíce jejích příznivců, potěšily své čtenáře tedy doslova sto tisíckrát. V této knize jich jedevětaosmdesát. Její krátké fejetony mají hlavní znaky dobré literatury. Jsou otevřené, odvážné, s velkou barvitostí jazyka, střídají sebeironii s erotickou něhou a rošťáctvím, nechávají čtenáře nahlédnout do autorčina způsobu myšlení, životních postojů, jejího soucitu ale i výsměchu různým podobám křiváctví, nadutosti a snobství. Jsou syrové, přitom hravé, napsané lehkou rukou. Ivana je autorkou zatím jedné, ale velmi žádané knihy se zvláštním názvem 30 % pro život. V příštím roce vyjde knižně další várka jejích blogů pod názvem Nelezte mi do koupelny, ale má také rozepsaný román. Vše nasvědčuje tomu, že úspěšná blogerka má v úmyslu stát se spisovatelkou. Má pro tuto profesi všechny nástroje nabroušené, umí psát a má nažito.


...á rozkoš "Ivana Dianová je nevšední blogerka, které vyšlo již na pět set textů na serveru iDnes ... Dokonalá rozkoš. Vyhráli jste knihu Ivany Dianové? - Blog ... ... .cz. Každý z těch blogů přečetlo v průměru na dva tisíce jejích příznivců, potěšily své čtenáře tedy doslova sto tisíckrát. V této knize jich je devětaosmdesát. Dokonalá rozkoš je kniha blogů, které vyšly na i dnes v dlouhém časovém rozmezí. Mají společné téma - hledání drobných radostí, které nám pomáhají přežít i období nepříliš radostná, a užít si chvilky štěstí, když nás navštíví... Ivana Dianová je nevšední blogerka, které vyšlo již na pět set textů na serveru iDnes.cz. Ka ... Dokonalá rozkoš - Ivana Dianová | Databáze knih ... ... Ivana Dianová je nevšední blogerka, které vyšlo již na pět set textů na serveru iDnes.cz. Každý z těch b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY