Laskavý průvodce po sociálních dávkách

Laskavý průvodce po sociálních dávkách - Libuše Čeledová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Libuše Čeledová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Laskavý průvodce po sociálních dávkách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Laskavý průvodce po sociálních dávkách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libuše Čeledová,. Číst Laskavý průvodce po sociálních dávkách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie přibližuje široké veřejnosti co nejjednodušší formou složitý systém dávek sociálního zabezpečení podmíněných nepříznivým zdravotním stavem a posuzování zdravotního stavu lékaři lékařské posudkové služby pro účely přiznání těchto dávek.Čtenáři získají nejen aktuální poznatky o posudkové problematice, ale naleznou zde i užitečné praktické rady jak postupovat při žádostech o prodloužení nemocenské, o invalidní důchod, příspěvek na péči, příspěvek na mobilitu, příspěvek na zvláštní pomůcku či průkaz osoby zdravotně postižené. Kniha je bohatě ilustrovaná, kresby svým humorem pomáhají čtenáři orientovat se v textu.Závěry posudkových lékařů mají významný dopad na zdraví a pohodu člověka v bio-psycho-sociálním kontextu posuzované osoby. Kniha by měla přispět k rozhodnutí čtenářů, zda v případě zhoršení zdravotního stavu mají či nemají požádat o některou z dávek ze systému sociálního zabezpečení, a prakticky je celým procesem řízení o dávku provést. Hlavním úkolem publikace je přiblížit běžnému čtenáři komplikovaný úřednický, především posudkově-medicínský jazyk.Přestože je publikace primárně koncipovaná pro širší veřejnost, poskytne potřebné informace studentům lékařských fakult, ale také praktickým lékařům ve specializační přípravě i zkušeným lékařům v praxi. Naleznou v ní spolehlivého rádce pro svoji každodenní praxi, která je těsně svázána také s problematikou činnosti lékařské posudkové služby.


... průvodce po sociálních dávkách Libuše Čeledová, Rostislav Čevela Nakladatel: Karolinum 2019 Laskavý průvodce po sociálních dávkách (9788024644295) Elektronická kniha - autor Libuše Čeledová a Rostislav Čevela, 254 stran, česky Monografie přibližuje široké veřejnosti co nejjednodušší formou složitý systém dávek sociálního zabezpečení podmíněných nepříznivým zdravotním stavem a posuzování zdravotního stavu lékaři lékařské posudkové služby ... Česky s humorem. Česká rčení, přísloví a pranostiky ... ... ... Kniha: Laskavý průvodce po sociálních dávkách - Libuše Čeledová; Rostislav Čevela. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Libuše Čeledová; Rostislav Čevela. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používan ... Laskavý průvodce po sociálních dávkách. (eBook, 2019 ... ... ... Kniha: Laskavý průvodce po sociálních dávkách - Libuše Čeledová; Rostislav Čevela. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Libuše Čeledová; Rostislav Čevela. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používan...SOUVISEJÍCÍ KNIHY