Alergologie do kapsy

Alergologie do kapsy - Petr Čáp, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Čáp,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Alergologie do kapsy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Alergologie do kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Čáp,. Číst Alergologie do kapsy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie našich předních specialistů v oboru AKI podává stručnou a přehlednou formou podstatné a potřebné informace o diagnostice a léčbě alergických a imunologických onemocnění. Zařazeny budou alergie respirační a kožní, dle etiologie alergie potravinové i lékové, nebude chybět rhinokonjunktivitida a astma. Zvláštní pozornost bude věnována anafylaxi, tedy život ohrožujícím stavům, urtikám a angioedémům. Dle posledních poznatků a doporučených postupů bude zpracována problematika alergenové imunoterapie, čtenář jistě ocení i praktické informace o pylové informační službě, zmíněna bude též komplementární role herbální medicíny. Závěrem autoři komentují nejčastější chyby a omyly v dané oblasti, nabídnou užitečné webové adresy a statistické údaje v aktuálních číslech.


...ogie do kapsy Autor: Čáp, Petr a Rybníček, Ondřej Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020452559 ISBN: 978-80-204-5255-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 11,5 × 18,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Alergologie do kapsy - Čáp Petr, Rybníček Ondřej ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Alergologie do kapsy - Ondřej Rybníček, Petr Čáp, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Alergologie do kapsy - Ondřej Rybníček, Petr Čáp. Alergologie do kapsy / Petr Čáp, Ondřej Rybníček a kol. Author . Čáp, Petr Rybníček, Ondřej, 1962-Date of issue . 2019. Edition . První vydání ... Alergologie do kapsy. Petr Čáp, Ondřej Rybníček. M ... Medvik: Alergologie do kapsy ... . Alergologie do kapsy / Petr Čáp, Ondřej Rybníček a kol. Author . Čáp, Petr Rybníček, Ondřej, 1962-Date of issue . 2019. Edition . První vydání ... Alergologie do kapsy. Petr Čáp, Ondřej Rybníček. Monografie na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY