Falešní bohové: Kacířství zapouští kořeny

Falešní bohové: Kacířství zapouští kořeny - Graham McNeill | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Graham McNeill
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Falešní bohové: Kacířství zapouští kořeny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Falešní bohové: Kacířství zapouští kořeny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Graham McNeill. Číst Falešní bohové: Kacířství zapouští kořeny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román Falešní bohové pojednává o Horově pádu. V komplikovaném spiknutí zosnovaném přívrženci Chaosu je Horus na měsíci planety Davin zraněn cizáckou, Chaosem otrávenou zbraní. Jeho poručíci jej v zoufalé snaze o jeho záchranu odnesou do chrámu na Davinu. Chrám je však tajně zasvěcen Chaosu a jeho služebníci se postarají, aby se Horus zdánlivě vyléčil, ve skutečnosti však jen ještě více podlehne zhoubnému působení své rány. Nakonec se postaví proti svému 'otci', Císaři. Horovo odpadlictví pak spustí sled událostí, které změní galaxii navždy.


... bohové: Kacířství zapouští kořeny Graham McNeill Nakladatel: Polaris 2019 Falešní bohové - Graham McNeill ... mcneill | Srovnanicen.cz ... . Warhammer 40 000: Falešní bohové Druhá kniha série Horovo kacířství. Román Falešní bohové pojednává o Horově pádu. V komplikovaném spiknutí zosnovaném přívrženci Chaosu je Horus na měsíci planety Davin zraněn cizáckou, Chaosem otrávenou zbraní. Informace / Anotace ke knize: Falešní bohové - Kacířství zapouští kořeny Román Falešní bohové pojednává o Horově pádu. V komplikovaném spiknutí zosnovaném přívrženci Chaosu je Horus na měsíci planety Davin zraněn cizáckou, Ch ... Falešní bohové: Kacířství zapouští kořeny - KOSMAS.cz ... . V komplikovaném spiknutí zosnovaném přívrženci Chaosu je Horus na měsíci planety Davin zraněn cizáckou, Chaosem otrávenou zbraní. Falešní bohové - kacířství zapouští kořeny autor: McNeill Graham doporučená cena: ... Falešní bohové - kacířství z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY