Idiot

Idiot - Elif Batumanová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Elif Batumanová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Idiot.pdf


Chcete si knihu přečíst?Idiot ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elif Batumanová. Číst Idiot Online je nyní tak snadné!

POPIS


Idiot je románem o strastech a slastech dospívání a formování osobnosti ve světě, který je opojný i zneklidňující zároveň, o dobrodružném odhalování záludností, které jsou zakódované v podstatě lásky i jazyka. Tápání člověka na prahu dospělosti v něm Elif Batumanová vykresluje pečlivě cizelovaným stylem, s velkou dávkou citlivosti, ale také ironického humoru. Českému čtenáři pak nabízí i zábavný a trochu nezvyklý pohled na čerstvě posttotalitní střední Evropu: hrdinčina cesta do Maďarska vypovídá jak o představách, které si Západ o našem regionu hýčkal, tak o nás samotných. Román Idiot byl v roce 2018 mezi třemi knihami nominovanými na Pulitzerovu cenu za beletrii.


...efinition is - a foolish or stupid person ... The Idiot by Fyodor Dostoyevsky - Goodreads ... . How to use idiot in a sentence. idiot Has Greek Roots An idiot, in modern use, is a stupid or foolish person.. It was formerly a technical term in legal and psychiatric contexts for some kinds of profound intellectual disability where the mental age is two years or less, and the person cannot guard himself or herself against common physical dangers. The term was gradually replaced by the term profound mental retardation (which has itself since ... On Tuesday, a major highlight of the ... Idiot dictionary definition | idiot defined ... ... On Tuesday, a major highlight of the hearing from the Google CEO was when a live Google Image search for the word "idiot" was completed. Why does Donald Trump's face appear and is it because of bias? Idiot R...SOUVISEJÍCÍ KNIHY