Až přejde zima

Až přejde zima - Kiran Millwood Hargrave | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kiran Millwood Hargrave
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Až přejde zima.pdf


Chcete si knihu přečíst?Až přejde zima ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kiran Millwood Hargrave. Číst Až přejde zima Online je nyní tak snadné!

POPIS


Magický příběh od autorky Dívky z inkoustu a hvězd.Jednoho rána Mila zjistí, že její bratr Oskar zmizel. Jen tak by rodinu neopustil, a přesto se zdá, že odešel s tajemným cizincem, který se ve vesnici objevil po setmění. Když začne zjišťovat, kam mohl jít, dozví se, že zmizeli všichni chlapci… kromě jediného – mága jménem Rune. Mila a Rune se proto vydávají na neobyčejnou cestu zasněženou divočinou ovládanou vlčími smečkami. Najdou zmizelé chlapce a přijdou na to, proč vlastně odešli?


...ejde zima Kiran Millwood Hargrave. Magický příběh od autorky Dívky z inkoustu a hvězd ... Až přejde zima (Kiran Millwood Hargrave) | Detail knihy ... ... . Jednoho rána Mila zjistí, že její bratr Oskar zmizel. Jen tak by rodinu neopustil, a přesto se zdá, že odešel s tajemným cizincem, který se ve vesnici objevil po setmění. Když začne zjišťovat, kam mohl jít, dozví se, že zmizeli ... Až přejde zima je nejnovější příběh od autorky, která je u nás známá především díky své první knize Dívka z inkoustu a hvězd. Tentokrát tu máme pohádkový zimní příběh určený především mladším čtená ... Až přejde zima | Albatrosmedia.cz ... . Tentokrát tu máme pohádkový zimní příběh určený především mladším čtenářům, přesto dovede okouzlit i dospělé. Až přejde zima Jednoho rána Mila zjistí, že její bratr Oskar zmizel. Jen tak by rodinu neopustil, a přesto se zdá, že odešel s tajemným cizincem, který se ve vesnici ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY