Mrtvá zóna: Tam, kde žily divočiny

Mrtvá zóna: Tam, kde žily divočiny - Philip Lymbery | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Philip Lymbery
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrtvá zóna: Tam, kde žily divočiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mrtvá zóna: Tam, kde žily divočiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip Lymbery. Číst Mrtvá zóna: Tam, kde žily divočiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další burcující kniha od autora Farmagedonu. Odhalte škodlivé mýty dnešního průmyslového zemědělství a vydejte se na cestu k záchraně planety. „Mrtvá zóna je velice důležitá kniha… Ochránci přírody, korporace a vlády musí najít způsob, jak tuto devastaci zastavit dřív, než bude pozdě.“ Jane Goodallová, PhD, světoznámá anglická primatoložka, držitelka Řádu britského impéria DBE a Posel míru OSN Čerpání planetárních zdrojů se blíží k bodu zlomu, mnoha druhům zvířat dnes hrozí vyhynutí a důvodem není jen klimatická změna a ničení habitatu. Stejně devastující jsou i dopady spotřebitelské poptávky po levném mase. Pokud máme uspět ve snaze omezit vliv výroby levného masa na svět kolem nás, je nezbytně nutné postavit se k tomuto problému čelem. Autor mezinárodně uznávané knihy Farmagedon nás v Mrtvé zóně bere na poučnou investigativní cestu kolem světa, při níž se zaměřuje na ikonické druhy zvířat a ukazuje nám, jakou roli hraje v jejich kritické situaci intenzivní průmyslové zemědělství. Je to pro nás pro všechny naléhavé volání, abychom se probudili a odhalili mýty, jimiž se obhajuje dnešní průmyslové zemědělství, a abychom tím, že budeme zdravě jíst, nastoupili na cestu k záchraně planety.


... zóna: Tam, kde žily divočiny kniha od: Philip Lymbery ... Mrtvá zóna zůstává po intenzivním zemědělství ... . 67 % 3 hodnocení ... Kniha: Mrtvá zóna -- Tam, kde žily divočiny - Philip Lymbery. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. E-kniha: Mrtvá zóna -- Tam, kde žily divočiny - Phi ... Mrtvá zóna: Tam, kde žily divočiny - Philip Lymbery ... ... . E-kniha: Mrtvá zóna -- Tam, kde žily divočiny - Philip Lymbery. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY