Umění závodit v dešti: aneb Jak jsem byl psem

Umění závodit v dešti: aneb Jak jsem byl psem - Garth Stein | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Garth Stein
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění závodit v dešti: aneb Jak jsem byl psem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění závodit v dešti: aneb Jak jsem byl psem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Garth Stein. Číst Umění závodit v dešti: aneb Jak jsem byl psem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nenechte se překvapit okolností, kdo je vypravěčem tohoto románu. Je jím totiž pes. Jmenuje se Enzo a je to nesmírně bystrý a inteligentní pozorovatel. Především díky svému vnímavému pánovi, Dennymu Swiftovi, kterého bezvýhradně miluje. A taky se mu snaží všemožně pomáhat. Ostatně má s čím. Denny je totiž automobilový závodník, a ne ledajaký! Ovšem závodění se nestalo alfou a omegou jeho života. Daleko víc mu záleží na jeho tříleté dceři Zoë. Musí o ni bojovat s rodiči své předčasně zesnulé ženy, kteří si malou Zoë chtějí ponechat u sebe. Uspěje Denny nakonec? Získá zpět svou dceru? Stane se automobilovým šampionem? Jeho věrný pes Enzo na to každopádně vynaloží všechny své schopnosti. „Psí perspektiva“ tomuto románu vtiskuje neobyčejné kouzlo, které si vás jistě podmaní.


... závodit v dešti: aneb Jak jsem byl psem ... Knižní tipy: romány pro každého | Klub knihomolů ... . Garth Stein ... Umění závodit v dešti Autor: Stein, Garth Nakladatel: Jota EAN: 9788072175611 ISBN: 978-80-7217-561-1 Originál: The Art of Racing in the Rain Překlad: Leckie, Ina Popis: 1× kniha, vázaná, 280 stran, česky „Knížka Umění závodit v dešti vás nezapomenutelnou cestou vede k jinému druhu mysli, cestou skrze oči - a čenich - psa. Je to fascinující." Temple Grandinová ... psí filmy | Psínovinky.cz ... . Je to fascinující." Temple Grandinová, bojovnice za slušnost vůči zvířatům a autorka knihy „Animals in Translation" Garth Stein: Umění závodit v dešti aneb Jak jsem byl psem. NOVINKA! Vyšlo ... Kniha: Umění závodit v dešti aneb Jak jsem byl psem - Garth Stein. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY