I hračky si chtějí hrát

I hračky si chtějí hrát - Ivona Březinová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
I hračky si chtějí hrát.pdf


Chcete si knihu přečíst?I hračky si chtějí hrát ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst I hračky si chtějí hrát Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žlutá kuželka zůstala sama doma, ostatní si vzaly děti na výlet. Co si jen opuštěná kuželka počne? Taky by si chtěla hrát jako její kamarádky. Vtom se ale objeví Kašpárek a zahrají si spolu loutkové divadlo. A hrát si chce i zlatovlasá panenka! Za ní zavrže houpací kůň – hop! a kuželka mu sedí na hřbetě. Potom si pohraje s kostkami a proletí se s papírovým drakem. I když žlutá kuželka nejela na výlet, rozhodně se nenudila a našla spoustu nových přátel.


... hračky si chtějí hrát Autor: Březinová, Ivona Nakladatel: Albatros EAN: 9788000056357 ISBN: 978-80-00-05635-7 Ilustrace: Ščerbová, Tereza Popis: 1× kniha, vázaná, 60 stran, česky Rozměry: 19 × 22,9 cm Rok vydání: 2019 (1 ... I hračky si chtějí hrát - Březinová Ivona | Artforum ... ... . vydání) I hračky si chtějí hrát, a dokonce samy! V jednom pokojíčku byla spousta hraček, s kterými se obvykle bavily děti. Žlutá kuželka se však jednoho rána probudí a zjistí, že ostatní kuželky zmizely. Hledá je v krabici, na polici, ve skříňce, až vyskočí na parapet a vidí děti nasedat do auta. I hračky si chtějí hrát, a dokonce samy! V jednom pokojíčku byla spousta hraček, s kterými se obvykle bavily děti. Žlutá k ... E-kniha: I hračky si chtějí hrát | Knihy.ABZ.cz ... . Hledá je v krabici, na polici, ve skříňce, až vyskočí na parapet a vidí děti nasedat do auta. I hračky si chtějí hrát, a dokonce samy! V jednom pokojíčku byla spousta hraček, s kterými se obvykle bavily děti. Žlutá kuželka se však jednoho rána probudí a zjistí, že ostatní kuželky zmizely. Hledá je v krabici, na polici, ve skříňce, až vyskočí na parapet a vidí děti nasedat do ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY