Malý zajíček - Pojďme si hrát

Malý zajíček - Pojďme si hrát - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý zajíček - Pojďme si hrát.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malý zajíček - Pojďme si hrát ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Malý zajíček - Pojďme si hrát Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nauč se s malým zajíčkem hezky si s kamarády hrát v různých prostředích doma, venku nebo v zábavním parku. Kdo to skáče na trampolíně? A kdo to frčí z kopce na koloběžce? Umíš skákat přes švihadlo jako malý zajíček? Vše musíš ještě správně vybarvit, spojit a nalepit samolepky na ta správná místa. V této knížce se díky jednoduchým aktivitám naši nejmenší seznámí s malým zajíčkem a jeho kamarády a naučí se, jak spolu hezky vycházet a hrát si. Tak honem, pusťte se společně s malým zajíčkem do hraní a do učení!


...ajíček - Pojďme si hrát je novinka mezi tvořivými sešity z nakladatelství Svojtka, tentokrát nám malý zajíček představuje různé zábavné aktivity pro děti - skákání přes švihadlo, návštěva skákacího hradu, hry s míčkem nebo skluzavka, to všechno může sloužit i jako inspiraci na to, co s dítětem podniknout, třeba dítě nějaká aktivita zaujme ... Zajíček bing - Chci.cz ... . Malý zajíček - pojďme si hrát. Nauč se s malým zajíčkem hezky si s kamarády hrát v různých prostředích doma, venku nebo v zábavním parku. Kdo to skáče na trampolíně? Číst více. Dostupnost: Osobní odběr v Brně Dnes U Vás doma nebo na Uložence do 18. 5. Datum dodání: ... Hledáte Malý zajíček - pojďme si hrát od neuveden? Dnes objednáte, zítra ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Malý zajíček - pojďme si hrát ... . Nauč se s malým zajíčkem hezky si s kamarády hrát v různých prostředích doma, venku nebo v zábavním parku. Kdo to skáče na trampolíně? Číst více. Dostupnost: Osobní odběr v Brně Dnes U Vás doma nebo na Uložence do 18. 5. Datum dodání: ... Hledáte Malý zajíček - pojďme si hrát od neuveden? Dnes objednáte, zítra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY