Nová matematika v kostce pro SŠ

Nová matematika v kostce pro SŠ - Helena Sixtová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Helena Sixtová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová matematika v kostce pro SŠ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nová matematika v kostce pro SŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Sixtová. Číst Nová matematika v kostce pro SŠ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oblíbená řada učebnic ve zbrusu novém vydání! Publikace přináší přehled středoškolské matematiky „ v kostce“, tedy stručně, přehledně a názorně.Je určena studentům, ale nejen jim. Slouží k seznámení i připomenutí učiva v rozsahu přípravy ke státní maturitní zkoušce s nadstavbou podle RVP gymnázií, doplněného navíc o kapitolu Diferenciální a integrální počet. Publikace obsahuje teorii včetně grafů a obrázků, řešené typové příklady a úlohy k procvičení včetně klíče. Autorka využila při přípravě knihy své více než dvacetileté zkušenosti s výukou matematiky na odborném učilišti, střední odborné škole a gymnáziu.


...atematika v kostce pro SŠ ... Publikace přináší ukázky z děl autorů uvedených v učebnici Nová literatura v kostce pro střední škol ... Nová matematika v kostce pro SŠ - Helena Sixtová | Kniha ... ... ... 229 Kč 160 Kč Nová čítanka II. k Literatuře v kostce pro SŠ ... Publikace přináší přehled středoškolské matematiky „ v kostce", tedy stručně, přehledně a názorně. Je určena studentům, ale nejen jim. Slouží k seznámení i připomenutí učiva v rozsahu přípravy ke státní maturitní zkoušce s nadstavbou podle RVP gymn Všechny informace o produktu Nová matematika v kostce pro SŠ - Helena Sixtová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nová matematika v kostce pro SŠ - Helena Sixtová. Nová matematika v ... V kostce matematika - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Nová matematika v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY