Neotvírat! Kouše!

Neotvírat! Kouše! - Charlotte Habersack | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Charlotte Habersack
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Neotvírat! Kouše!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neotvírat! Kouše! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlotte Habersack. Číst Neotvírat! Kouše! Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Horním Suchopáru se téměř nic neděje. Nemo si myslí, že život v městečku je opravdu jedna velká nuda. Všichni jsou tu na sebe pořád hodní, pomáhají si a ještě k tomu je vedro a blíží se konec školního roku. Nemovi ale přijde poštou podivný balíček, na kterém je důrazně napsáno „Neotevírat!“ Nemo ho samozřejmě rozbalí ... Páni!Když tu podivnou zásilku otevře, stanou se tři věci: 1. Vyskočí z něj plyšová postavička, vypasený rytíř Yetti jménem Icy-Ice-Monsta. Zdá se, že je docela živý! 2. Venku sněží – uprostřed léta! 3. A Yetti bude velký. Dva a půl metru.Zatímco se městečko pomalu noří do sněhu a ledu, Nemo se začíná potit. Protože, jak se takový Yetti asi dá schovat? Nemo a jeho přátelé Béda a Otka mají co dělat, aby všechno zvládli. Podaří se jim to?Příběh tří přátel a velkého Yettiho zaujme napínavou zápletkou, spoustou dobrodružství a legrace. Vtipné vyprávění, ve kterém jde v prvé řadě o čas, pobaví i dospělé, třeba při čtení na doboru noc.


...at! Kouše! kniha od: Charlotte Habersack ... SVĚT MEZI ŘÁDKY: Recenze: NEOTVÍRAT! KOUŠE! (Charlotte ... ... . 95 % 8 hodnocení ... Neotvírat! Kouše! bych za sebe doporučil nejen dětem, ale i těm, kteří si chtějí odpočinout od něčeho náročnějšího a touží vrátit se tak trochu do dětství (Yettiho jménem Icy Ice Monsta bych být ještě malý určitě jako hračku chtěl). Neotvírat! Kouše! bych za sebe doporučil nejen dětem, ale i těm, kteří si chtějí odpočinout od něčeho náročnějšího a touží vrátit se tak trochu do dětství (Yettiho jménem Icy Ice Monsta bych - být ještě malý určitě jako hračku chtěl). Je to svižné a krásně ilustrované ... Neotvírat!!!: Neotvírat! Kouše! - Charlotte Habersack ... ... . Je to svižné a krásně ilustrované dobrodružné čtení, které mezi ... Všechny informace o produktu Kniha Neotvírat! Kouše! - Carlotte Habersack, porovnání cen z internetových obc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY