Ošetřovatelství v chirurgii I: 2., přepracované a doplněné vydání

Ošetřovatelství v chirurgii I: 2., přepracované a doplněné vydání - Lenka Slezáková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Slezáková,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelství v chirurgii I: 2., přepracované a doplněné vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ošetřovatelství v chirurgii I: 2., přepracované a doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Slezáková,. Číst Ošetřovatelství v chirurgii I: 2., přepracované a doplněné vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhé vydání učebnice ošetřovatelství se zaměřuje chirurgickou ošetřovatelskou problematiku. Po prostudování publikace budou studenti připraveni na splnění studijních požadavků v tomto předmětu. Učebnice se specializuje na ošetřování nemocného z pohledu sestry, s využitím ošetřovatelského procesu a jeho jednotlivých fází.Zahrnuje například problematiku traumatologie, kardiochirurgie, chirurgie krku, hrudníku, štítné žlázy, prsu, skeletu a končetin, břicha, urologie, ortopedie, transplantologie, neurochirurgie a onkologie. Kniha splňuje požadavky praxe a bude důležitou učební pomůckou v předmětu ošetřovatelství v klinických oborech a je doplněna obrazovou přílohou a množství kreseb a schémat v textu.


...ovatelství v chirurgii I Druhé vydání základní učebnice Ošetřovatelství vchirurgii I, která doplňuje sadu učebnic pro předmět ošetřovatelství vklinických oborech ... Jednotky: Ošetřovatelství v chirurgii I ... . Hledat: Graada. ... 2., přepracované a doplněné vydání. Slezáková Lenka a kolektiv . Ošetřovatelství v chirurgii I Autor: Slezáková, Lenka a kol. Nakladatel: Grada EAN: 9788024729008 ISBN: 978-80-247-2900-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 268 stran, česky Rozměry: 16,8 × 24 cm Rok vydání: 2019 (2. přepracované vydání) Předmluva Ošetřovatelství v chirurgii I. díl, doplněné vydání, je rozčleněno na celky - chirurgie krku, štítné žlázy, hrudníku a mléčn ... Ošetřovatelství v chirurgii I: 2., přepracované a doplněné ... ... . přepracované vydání) Předmluva Ošetřovatelství v chirurgii I. díl, doplněné vydání, je rozčleněno na celky - chirurgie krku, štítné žlázy, hrudníku a mléčné žlázy; traumatologie, kardiochirurgie a chirurgie gastrointestinálního traktu a náhlé příhody břišní. Kniha: Ošetřovatelství v ch...SOUVISEJÍCÍ KNIHY