Povolené ztráty

Povolené ztráty - Nora Robertsová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Nora Robertsová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Povolené ztráty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Povolené ztráty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nora Robertsová. Číst Povolené ztráty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Onen osudný večer byla pro Simone návštěva kina s kamarádkou lékem na zlomené srdce. Pro Reeda jen další přivýdělek na brigádě. V tom zazněly výstřely. Na zemi zůstaly ležet desítky nevinných lidí. Časem začne Simone s Reedem spojovat více než jen krutý okamžik, který přežili. A zatímco se oba léčí z hrůz a oddávají vzájemnému citu, vyčkává vrah na ten správný okamžik, aby znovu zaútočil. A Simone stojí na nejvyšší příčce plánu jeho pomsty.


...né ztráty" jsou parádní čtení, v němž se fikce mísí s realitou ... Povolené ztráty ... . Příběh vás opravdu vtáhne. LilianaFalcon. 29. února. Na můj vkus je tu moc potav. I když je to propojené, působí to dost roztříštěné, nějak prostě autorce nemůžu přijít na chuť.. Vedlejší škody (či kolaterální ztráty) ve vojenské terminologii znamenají úmrtí, zranění nebo jiné škody na necílených objektech. Často se používá pro nehody na civilistech či poškození nevojen ... Kniha: Povolené ztráty - Nora Roberts | Knihy.ABZ.cz ... . Často se používá pro nehody na civilistech či poškození nevojenských objektů v průběhu útoku na legitimní vojenské cíle. Pro neúmyslné zničení přátelského cíle se používá termín přátelská palba. Povolené ztráty. Donald — 10. dubna 2020 0 comment. Tweet Follow @Kritiky_cz. Motolkomix, jehož auto­rem je Dona...SOUVISEJÍCÍ KNIHY